Alişan ile Mahsun Kırmızıgül barıştı mı? 20 yıllık küslük sona erdi

Şarkıcı Alişan ile Mahsun Kırmızıgül 20 yıllık küslüklerine arkadaşları Ozan İçkale'nin araya girmesiyle son verdi.

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül barıştı mı? 20 yıllık küslük sona erdi

Merhum Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu 'Prestij Müzik', şimdinin ünlü isimleri Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Alişan’ı müzik kariyerinde zirveye çıkarmıştı. Şirketin iflasından sonra 20 yıldır birbiriyle konuşmayan ikili Kırmızıgül'ün Alişan'ın ailesini ziyaretinden sonra barıştı.

Şirketin iflası aralarını bozdu

O dönem aynı sahneyi paylaşan üçlü, şirketin iflasıyla ayrı yollara gitmişti. Sonrasında ise Mahsun Kırmızıgül ve Alişan büyük bir kavgaya tutuşmuş, magazin programları aracılığıyla birbirleri hakkında çeşitli iddialarda bulunmuşlardı. Bu kavga üzerinden tam 20 yıl geçti ve ikili bu süre zarfında hiç bir araya gelmedi.

Mahsun'un ziyareti barışmalarına vesile oldu

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın aktardığı habere göre; İstanbul’dan İzmir’e giderken otoyolda büyük bir kaza geçiren Alişan ve ailesi, ölümden döndü. Manisa’da geçirdikleri kaza sonrası evlerine geri dönen ünlü çifti ziyaret edenlerden biri de Mahsun Kırmızıgül olmuş.

"Böyle günde küslük olmaz"

Kırmızıgül, kaza haberini alır almaz ortak dostları olan cemiyetin önde gelen isimlerinden Nadire İçkale’nin oğlu iş insanı Ozan İçkale’nin “böyle günde küslük olmaz” demesiyle, İçkale ile birlikte Alişan’ın evine geçmiş olsun ziyaretine gitmiş. Fakat Alişan’ın evde olmaması nedeniyle Kırmızıgül ve İçkale evin balkonunda eski dostunu beklemeye başlamış. Bir süre sonra Alişan eve dönüp de balkonda Mahsun Kırmızıgül’ü karşısında görünce şoke olmuş. Eski dostlar balkonda sıkıca birbirlerine sarılmış ve 20 yıllık küslük sona ermiş.

Yorumlar