Didem Soydan Umut Eker Bakırköy'de darp edildi tekme tokat birbirlerine girdi!

Ünlü model Didem Soydan ve çok yakın arkadaşı olan Umut Eker Bakırköy'de bir benzin istasyonunda darp edildi! Didem Soydan yüklü miktarda tazminat davası açtı!

Didem Soydan Umut Eker Bakırköy'de darp edildi tekme tokat birbirlerine girdi!

Didem Soydan ve yakın arkadaşı olan Umut Eker geçtiğimiz pazartesi öğle saatlerinde Bakırköy'de bir benzin istasyonunda saldırıya uğradılar! VIP araçtan inen kalabalık grup ve iki ünlü isim tekme tokat birbirlerine girdiler! Yaşanan arbede sonrası şikayetçi olan Didem Soydan ''Delilleri sunduk, büyük tazminat alacağım'' dedi.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündeminde olan Didem Soydan'dan ve yakın arkadaşı Umut Eker'den kötü haber geldi! Ünlü model Didem Soydan, bu kez yaşadığı bir kavga olayıyla gündeme geldi. Arkadaşı Umut Eker'le önceki gün havalimanına doğru giderken Bakırköy sahilinde bulunan bir benzin istasyonuna uğrayan Soydan, burada bir minibüsten inen kimliği belirsiz kişilerle tekme tokat kavga etti. Görgü tanıklarına göre; birbirlerine hakaret ederek küfürleşen iki grup, etraftaki insanların araya girmesiyle ayrıldı. Kavga sonrası Soydan ve Eker'in zor sakinleştirildiği öğrenildi. 'DELİLLERİ SUNDUK, BÜYÜK TAZMİNAT ALACAĞIM' dedi.

İşinde oldukça başarılı olan ünlü model Didem Soydan yaşanan arbede sonrasında kavgayı doğrulayarak, ''O insanlardan şikayetçi oldum. Mahkemeye intikal eden bir olay. Bütün delilleri, kamera kayıtlarını mahkemeye sunduk. Büyük tazminat alacağım, onu bekliyorum." Soydan, "Kavga sırasında siz herhangi bir darp aldınız mı?" sorusuna ise "Bana öyle bir şey yapabilirler mi? Beni darp edecek kişi henüz daha doğmadı" diye cevap verdi.

Yorumlar