Hikmet Tuğsuz kimdir Survivor 2019'un en iyisi oldu!

Türkiye'nin heyecanla izlediği yarışma programı Survivor Türkiye-Yunanistan'da bu haftaki en iyi yarışmacı Hİkmet Tuğsuz oldu.

Hikmet Tuğsuz kimdir Survivor 2019'un en iyisi oldu!

Survivor 2019'da her geçen hafta dokunulmazlık oyunları daha önem kazanıyor. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmada bu haftaki en iyi yarışmacı belli oldu. Survivor 2019'un en iyisi bu hafta da Hikmet Tuğsuz oldu. Performansıyla dikkat çeken Hikmet, oynadığı oyunlarda yüzde 43'lük bir galibiyet oranına erişmiş durumda.

REKABET KIZIŞIYOR

Survivor Türkiye Yunanistan'da rekabet tüm hızıyla sürüyor. Önce birleşme partisine, sonra da finale adını yazdırmak isteyen Türk ve Yunan yarışmacılar amansız bir mücadele veriyor.

 PUAN DURUMUNDA DİKKAT ÇEKEN DEĞİŞİKLİKLER OLDU 

Acun Ilıcalı, 3 Mart Pazar günü, haftanın performans birincilerini açıklamıştı. Bu açıklamaya göre, Survivor genel puan durumunda da dikkat çeken değişiklikler oldu.

TÜRK TAKIMINDA ERKEKLER, YUNAN TAKIMINDA KADINLAR ÖNDE

Survivor 2019'da Hikmet Tuğsuz, hem Türk takımında hem de Survivor genel puan durumunda zirveyi kimseye bırakmadı. Performansıyla dikkat çeken Hikmet, oynadığı oyunlarda yüzde 43'lük bir galibiyet oranına erişmiş durumda.

 PARKURDA TOZU DUMANA KATIYOR

Onun peşinden ikincilik koltuğuna oturan isim ise geçtiğimiz günlerde Yunan takımına katılan Katerina Dalaka oldu. Neredeyse adaya yeni ayak basmış olmasına rağmen Yunan yarışmacı, parkurda tozu dumana katmayı başarıyor.

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR? 

16 Kasım 1986 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Decathlon branşında yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Ayrıca farklı branşları da deneyen Hikmet Tuğsuz’un atletizmin bir branşında dereceleri var. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Hikmet Tuğsuz bir süredir. Kırkpınar başpehlivanlarına antrenörlük yapıyor.

Survivor Türkiye Yunanistan arasındaki mücadelede, Türk takımından ilk elenen isim Kader Karakaya olmuştu. Kader'in adadan ayrılırken konseyde Hikmet Tuğsuz için söyledikleri uzun süre konuşulmuştu. Kader, Hikmet Tuğsuz ile ilgili şunları söylemişti: "Burada bir tane Hikmet Çoban diye biri var. Yanında da koyunları var. Kavalını iyi öttürüyor. Ama onun o kavalı bir gün kırılacak. O sürü de dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum."

survivor 2019'un en iyisi belli oldu! Zirveyi kaptırmadı!

Yorumlar