Özlem Yıldız canlı yayında eski eşinden aldığı nafakayı açıkladı!

Sunucu Özlem Yıldız 2. sayfa programında canlı yayında eski eşi Sinan Serter'den aylık aldığı nafakayı ''Market alışverişim bile değil'' diyerek açıkladı.

Özlem Yıldız canlı yayında eski eşinden aldığı nafakayı açıkladı!

Sunucu Özlem Yıldız Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programına konuk oldu. Yıldız, canlı yayında eski eşi Sinan Serter'den aylık aldığı nafakayı açıkladı. Özlem Yıldız, ''Aldığım nafaka bir haftalık market alışverişim bile değil, 500 TL alıyorum" diyerek eski eşinin oğlunun yanında gözaltına alındığı anlar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

''BİR HAFTALIK MARKET ALIŞVERİŞİM BİLE DEĞİL''

Özlem Yıldız, eski eşi Sinan Serter'den olan Demir'in gözünün önünde eski eşinin gözaltına alınması ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sunucu Özlem Yıldız, canlı yayında eski eşinden aylık aldığı nafaka hakkında, ''Aldığım nafaka bir haftalık market alışverişim bile değil, 500 TL alıyorum.'' dedi. 

''FAZLA NAFAKA ALAMADIM''

Geçtiğimiz yıl şubat ayında boşanan eski eşi Sinan Serter'in oğlu Demir'in gözünün önünde gözaltına alınmasıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulunarak bu süreçte yaşadığı ekonomik zorluklar nedeniyle eski eşinden fazla nafaka almadığını anlattıç Özlem Yıldız, ''Bir çocuğum daha olsun isterdim. Demir'i doğumundan ancak bir hafta sonra görebildim.'' dedi.

özlem yıldız ne kadar nafaka aldığını açıkladı

"500 TL NAFAKA ALIYORUM"

Özlem Yıldız eski eşi Sinan Serten'den aldığı nafakanın bir haftalık market alışverişini bile karşılamadığını söyleyerek eski eşinden 500 TL aldığını açıkladı.

Yorumlar