Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a olay gönderme ''Onu bu dertten kurtarayım dedim''

Bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz'ın arasında kara kedi girdi! Demet Akalın Durmaz hakkında yaptığı yorum olay oldu

Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a olay gönderme  ''Onu bu dertten kurtarayım dedim''

Bir dönem Kerimcan Durmaz ile yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın Durmaz hakkında sorulan soruya verdiği yanıt olay oldu! Son olarak Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosunu paylaşmasının ardından Kerimcan Durmaz'ın yanında olmaması ve karşı eleştiride bulunmasının ardından Instagram'da iki ünlünün birbirini takipleşmeyi bırakması dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada bir takipçisinin Akalın'a ''Kerimcan'la neden takipleşmeyi bıraktınız'' sorusuna verdiği yanıt ortalığı karıştıracak gibi! Demet Akalın Kerimcan Durmaz neden küstü? İşte Kerimcan Durmaz ve Demet Akalın arasında yaşananlar!

SKANDAL MASTÜRBASYON VİDEOSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosu magazin dünyasında bir çok ünlünün tepkisini toplamıştı. Bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz arasındaki dostluk cinsel içerikli video bitirdi. Kerimcan Durmaz'ın bu dönemde yanında olmayan Demet Akalın ve Durmaz sosyal medyada birbirlerini takipten çıkardı. İkilinin arası takipçilerinin gözünden kaçmadı! 

 

''ONU DERTTEN KURTARAYIM DEDİM''

Demet Akalın'ın bir takipçisi ''Kerimcan'la neden takipleşmeyi bıraktınız'' sourusuna Akalın, ''Şarkımı koyan arkadaşlarına çemkiriyormuş, onu dertten kurtarayım dedim çıktım'' yanıtını verdi.

Yorumlar