aşk Haberleri

Yeniden güvenmek istiyorum diyenler için 3 tüyo!

İlişkide partnerinize olan güvensizliğiniz artık sizi mutlu etmiyorsa ilişkide yeniden güvenmek ve güvensizlik sorununu ortadan kaldırmak için 3 tüyoya göz atın

Mutlu ilişkinin 5 sırrı burada saklı!

Mutlu ilişkinin sırrı nedir? İlişkinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sağlıklı ve mutlu ilişkinin 5 sırrı!

Çiftler evlenmeden önce ne kadar süre çıkmalı?

İlişkilerde evlilik kararı alınması her çifte göre değişebilen bir durumdur. Ancak 'evlenmeden önce ne kadar süre geçirilmeli?' diyorsanız içeriğimize göz atın!

Erkeklere böyle davranın!

İncelikleri her zaman erkeklerden beklemek olmaz! İşte erkeklerin, kadınlardan beklediği davranışlar...

Aşkın fonsiyonel MR ile görüntülendiğini biliyor muydunuz?

Aşkın beyne ne gibi etkileri var? Aşkın insan beynindeki etkileri neler olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız! İşte aşkın beyne olan birbirinden farklı etkileri!

Bir erkek sizi aramıyorsa...

Her kadın aşık olduğu erkeğinde kendisine aşık olmasını ister! Aslında erkekler bize çok net mesajlar yollarlar ama bazen biz bunları göremeyiz...

Pınar Altuğ'un aldattığı ilk meğer bakın kimmiş olay detaylar!

Pınar Altuğ'un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir? Pınar Altuğ'un bir döneme damga vuran 3 yıla yakın evli kaldığı ilk eşi Umut Elçioğlu ile neden ayrıldı?

Erkeklerin ilgisiz davranmasının sebebi...

Bir çok kadının ilişkilerde yaşadığı sorunlardan biri olan ilgisizlik zaman zaman sinir bozucu olabiliyor erkekler neden ilgisiz davranır? İşte cevabı!

İlişkiyi güçlendirmenin en etkili 5 yolu!

İlişkiyi güçlendirmek için ne yapılmalıdır? Size önereceğimiz basit ipuçları sayesinde partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirebileceksiniz.

Aşk acısına ne iyi gelir?

Aşkın her hali güzel değil ne yazık ki, aşk acısı başınıza gelmeden bilemeyeceğiniz bir şey. Sizlere aşk acınızı unutturacak yöntemler hazırladık...

Bu faktörler ilişkilerde strese neden oluyor!

İlişkilerde strese neden olan faktörler neler? İlişkilerin bozulmasına neden olan durumları ve nasıl kurtulabileceğinizi sizler için araştırdık.

İlişkideki gerginlikleri azaltmanın 4 altın kuralı!

Bir ilişkide mutlu olmak için aradaki gerginlikleri sağlıklı bir şekilde çözebilmek gerekiyor! Bunun yolu ilk adım saygıdan geçiyor!

Erkeklere asla mesaj atmamanız gereken zamanlar!

Bazı anlar vardır, bu anlarda kesinlikle telefonlarınızdan uzak durmanız gerek hanımlar!

Uygulanmayan bu kurallar evliliğin bitmesine neden oluyor!

Evliliklerin bitmesine neden olan sebepler neler? Son zamanlarda boşanmaların artmasıyla beraber altında yatan durumların 4 temel sebebine değindik!

Aşık olduğunuz erkeğin başını döndürün!

Erkekler kadınlarda en çok neleri seksi bulur? Çekici ve seksi olmak için ne yapmak gerekir?

Aşka inancını kaybedenler için sil baştan 7 öneri!

Aşkla henüz karşılaşmamış veya yaşanmışlıklardan sonra aşka inancımı kaybettiğim diyenlerdenseniz size aşkı hatırlamanıza yardımcı olacak 7 öneri!

Çok Okunanlar