aşk Haberleri

Evlenmek için aşk yeterli midir?

Evlenmek için aşk yeterli midir? Evleneceğiniz kişinin maddi durumu ne kadar önemli? Tüm merak edilenleri İlişki Uzmanı Hande Akın'dan öğrendik.

İlişkinin korkulu rüyası bağlanmamak için ihtiyacınız olanlar!

İlişkinin gidişatını olumsuz yönde etkileyen bağımlı olmadan kurtulmak için özgürleşmeye ihtiyacınız var diyen İlişki ve Yaşam koçu Hande Akın uyarıyor!

Bebek sonrası çiftler arasında iletişim nasıl olmalı?

Bebek sonrası çiftler arasında iletişim nasıl olmalı? Kadınların bebeklerine olan yoğun ilgisi çiftler arasında iletişimi etkileyebiliyor. Peki ne yapılmalı?

Sağlıklı ilişkiyi oluşturmanın sırrı bu alışkanlıkta saklı!

İlişkiyi sağlıklı bir şekilde uzun soluklu devam ettirebilmek için 6 öneriyi bir araya getirdik işte sağlıklı bir ilişkinin 6 maddesi!

Mutlu çiftler bu 6 şeyden kesinlikle uzak duruyor!

Mutlu çiftlerin uzak durduğu şeyler nelerdir? Sağlam ve mutlu bir ilişki süren çiftlerin hayatlarından uzak tuttuğu 6 şeyi sizler için araştırdık.

Sosyal medyada başlayan aşk evlilikle sonlanır mı?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber sosyal medya ortamlarında başlayan ilişkilerin sayısı arttı peki sosyal medyada tanıştığı biriyle uzun ilişki olur mu?

Ruh eşinizi bulmak istiyorsanız...

Çiftlerin bir çok tartışmaya konu olan ruh eşi aslında tamamlayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Kişisel gelişim danışmanı ve yaşam koçu Hande Akın bilgilendirdi.

Afilli Aşk 5. bölüm fragmanında Ayşe Kerem'i kıskanıyor!

Afilli Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem'i başka bir kızla gören Ayşe farkında olmadan kıskanıyor! Aşk kıvılcımları çakmaya başladı!

Erkeklerin ilgisiz davranmasının sebebi...

Bir çok kadının ilişkilerde yaşadığı sorunlardan biri olan ilgisizlik zaman zaman sinir bozucu olabiliyor erkekler neden ilgisiz davranır? İşte cevabı!

İlişkiyi canlı tutmanın sırrı bu yöntemde!

İlişkiyi canlı tutmak için zaman zaman birbirinize özel alan tanıyın aynı şehirde birbirinizi özlemek için fırsat tanıyın! Nasıl mı İşte bu yöntemler sizin için

Aldatmanın nedeni meğerse buymuş!

Neden aldatırız? Aldatmanın nedenleri nelerdir? Tüm merak edilenleri Yaşam Koçu Melek Cihangir'den öğrendik.

Flört ettiğiniz erkeği tanımak için 4 soruyu es geçmeyin!

Flört ettiğiniz kişiyi yakından tanımak ve sorabileceğiniz en temel soruları bir araya getirdik! İşte erkekleri tanımak için 4 soru!

Pınar Altuğ'un aldattığı ilk eşi bakın kim çıktı olay detaylar!

Pınar Altuğ'un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir? Pınar Altuğ'un bir döneme damga vuran 3 yıla yakın evli kaldığı ilk eşi Umut Elçioğlu ile neden ayrıldı?

Uzun ilişkilerde yaşanan en yaygın 5 sorun!

Uzun ilişkilere her ne kadar mutlu son olarak bakılsa da bazı sorunlar yaşanabilir! İşte uzun ilişkilerde sıklıkla yaşanan 5 sorun!

Partnerinizle olan ilişkinizi güçlendirecek 5 aktivite önerisi!

İlişkileri güçlendirecek aktiviteler nelerdir? Uzun ilişkilerin en büyük sorunu monotonluk. Sizi bu dertten kurtaracak 5 aktivite ile karşınızdayız!

Tuğba Ekinci'nin sevgilisi tanıdık çıktı dizilerde oynuyor!

Şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Mustafa Kazar tandık çıktı! Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde oynayan Kazar 1988 doğumlu!

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Ünlü şarkıcı Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden komedyene verdi veriştirdi! Ünlü şarkıcı Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden komedyene verdi veriştirdi!
Ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a verdi veriştirdi! Cem Yılmaz'a ''Çarıklı Kurnazı seni'' diyerek ağır sözler söyledi.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri eşsiz bir kutlamayla sahiplerini buldu!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!