aşk Haberleri

İlişkilerin ömrünü kısaltan dijital kıskançlık krizleri!

İlişkide yaşanan yeni nesil kriz olarak ortaya çıkan dijital kıskançlık ilişkileri zayıflatıyor ve ömrünü kısaltıyor işte ilişkilerin yeni düşmanı o krizler!

Bu hisleri hissediyorsanız aşıksınız!

Aşık olmak midede uçuşan kelebekler derken aşk her şeyi affeder mi geçmişi affetmek için İlişki ve Yaşam Koçu önemli bilgiler verdi!

Aşka hazır olduğunuzu anlamak için...

Aşık olmak evlenmek elbette bunlar çok şahane duygular ancak bu hislere hazır olup olmadığımızı anlamak için İlişki ve Yaşam Koçu Hande Akın sırrını verdi!

Uzun soluklu ilişkiden sıkılmamanın 4 sırrı!

Bir çok çiftin ilişkiden beklentisi mutlu ve huzurlu bir birlikteliktir uzun soluklu ilişkilerin ayrılıkla sonuçlanmaması için romantik tüyoları sıraladık!

Mutlu ilişkinin sırrı ortaya çıktı!

Mutlu ilişkini sırrı nedir? Mutlu ilişkinin püf noktaları neler? Harward Üniversitesi'nde yapılan araştırma mutlu ilişkinin sırrını ortaya çıkardı

Terk edilmenin bedelini ağır ödemek istemiyorsanız...

Terk edilen kişinin o karmaşık psikolojiden kurtulması için korkmamalı ve kendisiyle yüzleşmelidir diyen letişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Hande Akın açıkladı!

Erkekleri ilişkiden soğutan 6 önemli konu!

Kadınlarda olduğu gibi erkekleri de ilişkiden uzaklaştıran ve soğutan bazı konular var bu noktada erkekleri bir nebze anlamak için 6 önemli konuyu sıraladık!

İlişkide güvensizlik sorununu aşmak istiyorsanız bunları yapmayın!

İlişkide güvensizlik sorunu başına bela olanlar ve artık bu duygudan kurtulmak için kendinizi saklamak yerine içinizde tutmayın işte diğer öneriler!

Demir eksikliği kadınları aşktan soğutuyor!

Kadınlarda demir eksikliği nelere sebep olur? Uzmanlar uyarıyor! Kadınlarda demir eksikliği kadınları aşktan soğutuyor!

Kadınların ilişkide en sevmediği 3 davranış!

Kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar neler? Kadınlar erkeklerin ilişkideki bu hareketlerini sevmiyor. Gelin hep beraber inceleyelim.

Aşkın ömrünü uzatmak istiyorsanız...

İçimizde kelebeklerin pır pır uçuştuğunu hissettiğimiz aşkın ömrünü uzatmanın yöntemlerini İlişki ve yaşam koçu Hande Akın yanıtladı.

Bu kıskançlıklar ilişkiyi bitiriyor!

İlişkilerde sorun haline gelen hatta çoğu ilişkinin bitmesine neden olan kıskançlık doğuştan mı yoksa normal mi olduğunu anlamak için 5 yol!

Evlenmek için aşka ihtiyacımız var mı?

Tek yastıkta baş koymak istediğimiz kişiyle evlenmek için aşk yeter mi sorusuna İlişki Uzmanı Hande Akın yanıtladı.

82 yaşındaki Gönül Yazar canlı yayında ilişkisini itiraf etti!

82 yaşındaki 'Taş Bebek' lakaplı Gönül Yazar 2. Sayfa programında kendisinden yaşça küçük birisiyle aşk yaşadığını itiraf etti!

Tuğba Ekinci yaşça küçük oyuncu sevgilisinden ayrıldı!

42 yaşındaki Tuğba Ekinci 31 yaşındaki oyuncu sevgilisi Mustafa Kazar'dan ayrıldı!

Deniz Seki aşkı yalanlamıştı öpüşürken görüntülendi!

Yaz başından beri aşk yaşadığı iddia edilen Deniz Seki ve iş insanı İrfan Özçelik ile aşk yaşadığı belgelendi Seki yeni aşkını buldu!

Çok Okunanlar
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı
Alper Kömürcü kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Kayahan'ın eşi İpek Açar ve sevgilisi Alper Kömürcü evlilik için harekete geçti. İşte son magazin bombaları!
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
Berna Laçin'den sosyal medyayı sallayan 'ortak yayın'  tweeti! Berna Laçin'den sosyal medyayı sallayan 'ortak yayın' tweeti!
Berna Laçin, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın karşı karşıya geldiği tarihi yayın hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-2