ilişkiler Haberleri

Bu faktörler ilişkilerde strese neden oluyor!

İlişkilerde strese neden olan faktörler neler? İlişkilerin bozulmasına neden olan durumları ve nasıl kurtulabileceğinizi sizler için araştırdık.

Aşk her şeyi affeder mi?

Aşkı nasıl tanımlayabiliriz? Aşk her şeyi affeder mi? Merak edilenleri Şeyda Odabaş sordu, Yaşam Koçu Hande Akın cevapladı.

İlişkilerin ömrünü kısaltan dijital kıskançlık krizleri!

İlişkide yaşanan yeni nesil kriz olarak ortaya çıkan dijital kıskançlık ilişkileri zayıflatıyor ve ömrünü kısaltıyor işte ilişkilerin yeni düşmanı o krizler!

Bu hisleri hissediyorsanız aşıksınız!

Aşık olmak midede uçuşan kelebekler derken aşk her şeyi affeder mi geçmişi affetmek için İlişki ve Yaşam Koçu önemli bilgiler verdi!

Mutlu ilişkinin sırrı ortaya çıktı!

Mutlu ilişkini sırrı nedir? Mutlu ilişkinin püf noktaları neler? Harward Üniversitesi'nde yapılan araştırma mutlu ilişkinin sırrını ortaya çıkardı

Cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı mutlaka yırtılır mı?

Cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı mutlaka yırtılır mı? Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Prof. Dr. Bektaş Yıldırım sizler için yanıtladı...

İlişkinizde sorunlara yol açacak 6 küçük davranış!

İlişkide soruna yol açacak davranışlar nelerdir? Bu davranışlar ilişkide ciddi sorunlara yol açıyor. Aman dikkat!

Erkekleri ilişkiden soğutan 6 önemli konu!

Kadınlarda olduğu gibi erkekleri de ilişkiden uzaklaştıran ve soğutan bazı konular var bu noktada erkekleri bir nebze anlamak için 6 önemli konuyu sıraladık!

İlişkide güvensizlik sorununu aşmak istiyorsanız bunları yapmayın!

İlişkide güvensizlik sorunu başına bela olanlar ve artık bu duygudan kurtulmak için kendinizi saklamak yerine içinizde tutmayın işte diğer öneriler!

Demir eksikliği kadınları aşktan soğutuyor!

Kadınlarda demir eksikliği nelere sebep olur? Uzmanlar uyarıyor! Kadınlarda demir eksikliği kadınları aşktan soğutuyor!

Kadınların ilişkide en sevmediği 3 davranış!

Kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar neler? Kadınlar erkeklerin ilişkideki bu hareketlerini sevmiyor. Gelin hep beraber inceleyelim.

Aşkın ömrünü uzatmak istiyorsanız...

İçimizde kelebeklerin pır pır uçuştuğunu hissettiğimiz aşkın ömrünü uzatmanın yöntemlerini İlişki ve yaşam koçu Hande Akın yanıtladı.

Karşınızdaki kişinin yalan söylediğini anlamak için...

Siyahı beyazı derken karşımızdaki kişinin yalan söyleyip söylemediğini anlamak için Yaşam Koçu Melek Cihangir sıraladık!

Evlenmek için aşka ihtiyacımız var mı?

Tek yastıkta baş koymak istediğimiz kişiyle evlenmek için aşk yeter mi sorusuna İlişki Uzmanı Hande Akın yanıtladı.

82 yaşındaki Gönül Yazar canlı yayında ilişkisini itiraf etti!

82 yaşındaki 'Taş Bebek' lakaplı Gönül Yazar 2. Sayfa programında kendisinden yaşça küçük birisiyle aşk yaşadığını itiraf etti!

Eski eşiniz arayıp tehdit ediyorsa...

Boşandığım eşim telefonla rahatsız ediyor ne yapmalıyım? Boşandığınız eşinizin tehdidine maruz kaldığınızda ne yapmanız gerektiğini Avukat İlknur Türker anlattı

Çok Okunanlar
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı Kayahan'ın eşi evleniyor işte yeni sevgilisi ve aralarındaki yaş farkı
Alper Kömürcü kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Kayahan'ın eşi İpek Açar ve sevgilisi Alper Kömürcü evlilik için harekete geçti. İşte son magazin bombaları!
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-2