ilişkiler Haberleri

Mutlu ilişkinin 5 sırrı burada saklı!

Mutlu ilişkinin sırrı nedir? İlişkinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sağlıklı ve mutlu ilişkinin 5 sırrı!

Erkeklere böyle davranın!

İncelikleri her zaman erkeklerden beklemek olmaz! İşte erkeklerin, kadınlardan beklediği davranışlar...

Kadın ve erkeğin aldatma nedenleri çok farklı!

Günümüzde ilişkilerin bitmesine neden olan en önemli etkenlerden biri aldatma. Kadın ve erkek neden aldatır? Aldatma üzerine merak edilenleri araştırdık!

Aşkın fonsiyonel MR ile görüntülendiğini biliyor muydunuz?

Aşkın beyne ne gibi etkileri var? Aşkın insan beynindeki etkileri neler olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız! İşte aşkın beyne olan birbirinden farklı etkileri!

Bir erkek sizi aramıyorsa...

Her kadın aşık olduğu erkeğinde kendisine aşık olmasını ister! Aslında erkekler bize çok net mesajlar yollarlar ama bazen biz bunları göremeyiz...

İlişkiyi güçlendirmenin en etkili 5 yolu!

İlişkiyi güçlendirmek için ne yapılmalıdır? Size önereceğimiz basit ipuçları sayesinde partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirebileceksiniz.

Aşk acısına ne iyi gelir?

Aşkın her hali güzel değil ne yazık ki, aşk acısı başınıza gelmeden bilemeyeceğiniz bir şey. Sizlere aşk acınızı unutturacak yöntemler hazırladık...

Bu faktörler ilişkilerde strese neden oluyor!

İlişkilerde strese neden olan faktörler neler? İlişkilerin bozulmasına neden olan durumları ve nasıl kurtulabileceğinizi sizler için araştırdık.

İlişkideki gerginlikleri azaltmanın 4 altın kuralı!

Bir ilişkide mutlu olmak için aradaki gerginlikleri sağlıklı bir şekilde çözebilmek gerekiyor! Bunun yolu ilk adım saygıdan geçiyor!

Uygulanmayan bu kurallar evliliğin bitmesine neden oluyor!

Evliliklerin bitmesine neden olan sebepler neler? Son zamanlarda boşanmaların artmasıyla beraber altında yatan durumların 4 temel sebebine değindik!

Partnerinizi bu yöntemle tahrik edin!

Erkeğinizi baştan çıkarmak ve unutamayacağınız anlar yaşamak istiyorsanız bu 5 yöntemi mutlaka deneyin!

Negatif enerjiden kurtulmanın kesin yolları

İletişim Uzmanı Pınar Pişirgen, negatif enerjilerin insan iletişimi ve ilişkileri üzerindeki etkilerini ve bunlardan kurtulmanın yöntemlerini açıkladı...

Aşık olduğunuz erkeğin başını döndürün!

Erkekler kadınlarda en çok neleri seksi bulur? Çekici ve seksi olmak için ne yapmak gerekir?

İlişkinizde çıkmaza girdiyseniz...

İlişkilerinizde aşamadığınız sorunlarınız mı var? Haberimiz tam size göre, şimdilerde çok moda olan ilişki terapisi nedir sizler için hazırladık...

Aşka inancını kaybedenler için sil baştan 7 öneri!

Aşkla henüz karşılaşmamış veya yaşanmışlıklardan sonra aşka inancımı kaybettiğim diyenlerdenseniz size aşkı hatırlamanıza yardımcı olacak 7 öneri!

Bekarlık sultanlıktır!

Çevrenizdeki arkadaşlarınızın ilişkileri sizi imrendiriyor ve bekarlıktan sürekli olarak şikayet ediyorsanız o halde bu yazımız tam da size göre!

Çok Okunanlar