kenan doğulu Haberleri

Boşanacakları konuşuluyordu!Düğündeki detay tüm gerçeği ortaya çıkardı

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun yapımcı Feruh Taşdemir'in düğününe çelenk göndermesi boşanmıyoruz sinyali verdi.

Boşanacakları konuşulan Beren ve Kenan çiftinden müjdeli haber!

Boşanacakları konuşulan Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan sevindiren haber geldi. Bir süredir eşiyle aynı evde yaşamayan çiftten Beren Saat, evine döndü.

Beren Saat'in yasak aşk fotoğrafları şoke etti!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat için yasak aşk yaşadığı iddiası gündemde bomba etkisi yarattı!

Eşinden boşanacağı söylenen Beren Saat gözyaşları içinde poz verdi!

Aylardır eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları söylenen Beren Saat, sosyal medya hesabından ağlayarak poz verdiği fotoğrafı paylaştı.

Kenan Doğulu Beren Saat'i aldattığı ünlü oyuncu ilk kez konuştu!

Kenan Doğulu Beren Saat'i oyuncu Aslı İşler ile aldattığı iddia edilmişti güzel oyuncu Instagram hesabından açıklama yaptı!

Boşanacakları konuşuluyordu! Ünlü çift sarmaş dolaş görüntülendi!

Uzun süredir boşanacakları iddia edilen ve haklarında bu tarzda haberler çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu ortak bir arkadaşlarının doğum gününde görüntülendi.

Boşanacağı iddia edilen Beren Saatin göğüs uçları olay oldu!

Kenan Doğulu ile boşanacağı iddia edilen Beren Saat tatilde görüntülendi kıyafetinin azizliğine uğrayan oyuncunun göğüs uçları belli oldu.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in son paylaşımı ağızları açıkta bıraktı!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat'in son Instagram paylaşımı yine sosyal medyada boşanma iması olarak algılandı.

Beren Saat'in kelebek videosu hayranlarını şaşırttı!

Ünlü oyuncu Beren Saat çıktığı tatilden keyifli dakikaları paylaşmaya devam ediyor. Başına kelebek konan Beren Saat keyifli dakikalar geçirdi. İşte o video!

Bitti! İşte ünlü oyuncudan ilk paylaşım!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat, çekimleri Adıyaman'da yapılan yeni dizisi Atiye'nin setinden fotoğraflar paylaştı!

Gerçek sonunda ortaya çıktı! İşte şoke eden olay!

Kenan Doğulu Beren Saat'i aldattı mı? Bomba iddia! Bir süredir boşanacakları söylenilen çiftten Kenan Doğulu'nun Beren Saat'i aldattığı iddia ediliyor.

Beren Saat aldatıldı mı? Olay yaratacak paylaşım!

Beren Saat aldatıldı mı? Kenan Doğulu aldattı mı? Beren Saat'in dün eşi Kenan Doğulu için paylaştığı doğum günü mesajında ihanet iması dikkat çekti.

Boşanacakları konuşuluyordu! Beren son noktayı bu fotoğrafla koydu!

Boşanacakları konuşulan Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı!

Beren Saat'in keyfine diyecek yok!

Kenan Doğulu ile boşanacakları konuşulan Beren Saat alışverişte görüntülendi. Beren Saat'in keyifli hali dikkatlerden kaçmadı.

Beren'in ölen sevgilisinin annesi sessizliğini bozdu!

Beren Saat'in sosyal medya hesabından ölen sevgilisi Efe Güray ile fotoğraf paylaşımlarına Güray'ın annesi Nil Ayata Instagram'dan yorum yaptı!

Son paylaşımına bakın kocasına resmen misilleme yaptı!

Efe Güray kimdir, nasıl öldü soruları yine gündemde. Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun açıklamalarının ardından eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaştı.

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Çorbacının tuvaletinde seks yaptı! Çorbacının tuvaletinde seks yaptı!
Bir döneme damga vuran Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar çorbacının tuvaletinde seks yaptığı iddia edilen dava kilit isimlerin açıklaması çıktı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı! Sibel Can'dan olay fotoğraflar! Çırılçıplak yakalandı!
Sibel Can'ın 21 yıl önce balkonda çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ayhan Kimsesizcan fotoğrafın hikayesini bakın nasıl anlattı.
Çok Okunan Yazıları
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik
Hande Büşra Koca Hande Büşra Koca
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ