kenan doğulu Haberleri

Boşanacakları konuşuluyordu! Ünlü çift sarmaş dolaş görüntülendi!

Uzun süredir boşanacakları iddia edilen ve haklarında bu tarzda haberler çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu ortak bir arkadaşlarının doğum gününde görüntülendi.

Boşanacağı iddia edilen Beren Saatin göğüs uçları olay oldu!

Kenan Doğulu ile boşanacağı iddia edilen Beren Saat tatilde görüntülendi kıyafetinin azizliğine uğrayan oyuncunun göğüs uçları belli oldu.

Ünlü oyuncu Beren Saat'in son paylaşımı ağızları açıkta bıraktı!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat'in son Instagram paylaşımı yine sosyal medyada boşanma iması olarak algılandı.

Beren Saat'in kelebek videosu hayranlarını şaşırttı!

Ünlü oyuncu Beren Saat çıktığı tatilden keyifli dakikaları paylaşmaya devam ediyor. Başına kelebek konan Beren Saat keyifli dakikalar geçirdi. İşte o video!

Bitti! İşte ünlü oyuncudan ilk paylaşım!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat, çekimleri Adıyaman'da yapılan yeni dizisi Atiye'nin setinden fotoğraflar paylaştı!

Gerçek sonunda ortaya çıktı! İşte şoke eden olay!

Kenan Doğulu Beren Saat'i aldattı mı? Bomba iddia! Bir süredir boşanacakları söylenilen çiftten Kenan Doğulu'nun Beren Saat'i aldattığı iddia ediliyor.

Beren Saat aldatıldı mı? Olay yaratacak paylaşım!

Beren Saat aldatıldı mı? Kenan Doğulu aldattı mı? Beren Saat'in dün eşi Kenan Doğulu için paylaştığı doğum günü mesajında ihanet iması dikkat çekti.

Boşanacakları konuşuluyordu! Beren son noktayı bu fotoğrafla koydu!

Boşanacakları konuşulan Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı!

Beren Saat'in keyfine diyecek yok!

Kenan Doğulu ile boşanacakları konuşulan Beren Saat alışverişte görüntülendi. Beren Saat'in keyifli hali dikkatlerden kaçmadı.

Beren'in ölen sevgilisinin annesi sessizliğini bozdu!

Beren Saat'in sosyal medya hesabından ölen sevgilisi Efe Güray ile fotoğraf paylaşımlarına Güray'ın annesi Nil Ayata Instagram'dan yorum yaptı!

Son paylaşımına bakın kocasına resmen misilleme yaptı!

Efe Güray kimdir, nasıl öldü soruları yine gündemde. Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun açıklamalarının ardından eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaştı.

Boşanacakları iddia edilen Beren ve Kenan çiftinden mutluluk pozu!

Bir süredir boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu, uzun bir aradan sonra ilk kez Doğulu'nun kız kardeşinin doğum gününde yan yana görüntülendi.

Paylaştığı fotoğraf olay oldu! Kısa sürede kaldırmak zorunda kaldı!

Netflix'in yeni dizisi Atiye için kamera karşısında geçen oyuncu Beren Saat sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı. Kısa bir süre sonra kaldırdı.

Beren köprüleri yıktı işte yeni ev adresi!

Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştılar derken yeni bir gelişme oldu. Beren Saat evi terk etti ve Hisarüstü'nde bir daire kiraladı. İşte detaylar...

Beren Saat ve kayınvalidesi herkesin içinde birbirine girdi!

Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'nun annesiyle markette karşılaştığı ve tartıştığı iddia edildi.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu ile boşanma iddialarına ilk açıklama

Beren Saat'ten Kenan Doğulu ile boşanma iddialarına ilk açıklama geldi. Beren Saat Kenan Doğulu ile boşanacak mısınız sorusunu 'öyle bir şey yok' dedi.

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek! Ünlü isimden taytıyla olay olan Pınar Altuğ'a destek!
Oy kullanmaya giderken giydiği taytla eleştirilerin hedefi olan Pınar Altuğ'a Ömür Gedik'ten destek geldi.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Ünlü şarkıcı Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden komedyene verdi veriştirdi! Ünlü şarkıcı Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden komedyene verdi veriştirdi!
Ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a verdi veriştirdi! Cem Yılmaz'a ''Çarıklı Kurnazı seni'' diyerek ağır sözler söyledi.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri eşsiz bir kutlamayla sahiplerini buldu!
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!