yağlı cilt Haberleri

Yağlı ciltliler için doğal mucize yöntemler!

Cilt tipi çok yağlı olduğu için sürekli olarak şikayet edenlerdenseniz doğal kolay mucize yöntemlerle fazla yağ sorunu ile başa çıkabilirsiniz!

Yağlı ciltler için ev yapımı nemlendirici krem!

Yağlı cildi olanlar için evde kendi nemlendiricinizi kendiniz yapabilirsiniz! Yağlı bir cildin ihtiyacı olan nemlendirici krem yapmanın tarifini paylaştık!

Yağlı cilt tipi olanların vazgeçemeyeceği pratik bakım!

Yağlı cilt tipine sahip olanların sivilce ve siyah nokta sorunlarından arındıracak tertemiz bir cilt bakım rutini önerilerini bir araya getirdik!

Sivilce sorunu olanlar için bu nemlendirici hayat kurtarıyor!

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında cildinde sivilce çıkmaya meyilli olan yağlı ve karma ciltlerin kullanabileceği yağsız nemlendirici hakkında derleme yaptık!

Yağlı ciltleri sevindirecek yöntemler!

Yağlı cilt tipi olanlar için temizlik ve bakım yaparken peeling kullanımı oldukça önemli Dermatolog Neslihan Dolar yanıtladı.

Cilt tipini ne kadar tanıyorsun?

cilde bakım yapmak için cildin yağlı, karma ve kuru olduğunu anlamanın yolları neler? Cilt tipi nasıl belirlenir?

Yağlı ciltler için yaza cildinizi hazırlama yolları!

Yağlı ciltliler için yazın cildin ekstra terlemiş gibi görünmemesi için aspirin içeren maske hazırladık! İşte yazın yağlı ciltlilerin aşık olacağı tarif!

Cildi yağlı olanların kullanması gereken nemlendirici özellikleri!

Gün içerisinde cildin kısa sürede parlaması ve yağlı görünümünden şikayetçi olanlar için yağsız nemlendirici kullanmanı özelliklerini bir araya getirdik!

Sivilceli cilde makyaj yapmanın püf noktaları!

Sivilceli veya sivilce oluşumuna müsait olan cilde sahip olanlar için makyaj yaparken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik!

Yağlı ciltler için parlamayan makyaj tüyoları!

Yağlı ciltlerin makyaj yaparken iki kere düşündüren sorunlardan biri de makyajın kalıcılı olmaması ve kısa sürede yağlanmasıdır.

Cilt tipine göre hangi aralıklarda peeling uygulanmalı?

Her cilt tipine göre bakım önerileri olduğu gibi peeling uygulamaları ve peelinglerde farklılık gösterir. İşte cilt tiplerine göre doğru peeling uygulamaları!

Yağlı cildinizin üstesinden gelemiyorsanız...

Ciltteki yağ dengesini sağlayan ve sivilce oluşumunu engellemeye bire bir olan maya maskesi tarifini evde kolay bir şekilde hazırlama yöntemlerini sıraladık.

Cilt tiplerine göre avokadonun gücü!

Cilt tipine göre avokado maskesi nasıl yapılır? Evde hazırlayabileceğiniz ve etkisi oldukça güçlü olan avokadoyla cilt tiplerine göre maske hazırladık!

Yağlı cilt temizliğinde herkes aynı hatayı yapıyor!

Yağlı cilt nasıl temizlenir, yağlı cilt temizliğinde neler kullanılmalı? Yağlı cilt temizliğinde bu noktaları es geçmeyin!

Yağlı cildin bakımı nasıl olmalıdır?

Yağlı cilt bakımı nasıl yapılır? Yağlı ciltler için bakım önerilerini sizler için hazırladık! Uygulayacağınız bu maskelerle gözenekleriniz açılacak!

Yüzünüzdeki makyajın yağlı gibi görünmesini istemiyorsanız

Yağlı ciltleri için günlük makyaj nasıl yapılır? Gün içerisinde cildinizin yağlı gibi görünmesini istemiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz!

Çok Okunanlar