Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz'in veda mesajı herkesi ağlattı

Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz diziye veda etti. Çukur'a damga vuran Sena'nın boğulma sahnesi izleyenleri ekrana kilitlerken, duygusal veda ağlattı.

Çukur'da Sena'nın ölüm sahnesi dün gece dizinin izleyenlerini gözyaşlarına boğdu. Bir işkence havuzunda ölüme terk edilen Sena Koçovalı ile kocası Yamaç'ın acı içinde kıvranan halleri bugünün en çok konuşulanı oldu. Çukur'da canlandırdığı karakter olan Sena Koçovalı karakterinin ölümü sonrası dizinin başrol ismi Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı. "Senayım ben!" diyerek takipçilerine dizinin izleyenlerine seslenen Dilan Çiçek Deniz şunları yazdı:

"Senayım ben! Benim için en özeliydi..

İki sezondur güzel ruhlarla çalışma fırsatım oldu. Büyüdüm, hem iş hem hayatla ilgili herkesten çok ama çok şey öğrendim. Beni hayatlarına alan, bana bu fırsatı veren ve beni destekleyen herkese, çok teşekkür ederim. Sürekli kendimi geliştirmem için beni motive ettiniz. Yanımda oldunuz, sağ olun. Sena’dan da çok şey öğrendim. Güçlü olmayı, hayır demeyi, çok sevmeyi herkesi ama her şeyi. Son sahneye kadar yanımda olan ve bana çok yardımcı olan partnerime, Ay Yapım'a, sevgili yönetmenlerimize, senaristimize, oyuncu arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, babama, anneme, güzel kızlarıma fakat en büyük teşekkür ne kadar çok çalışsalarda, yorulsalarda işlerini en iyi şekilde yapan ve bunu yaparken iyi insan olmayı unutmayan tüm reji, prodüksiyon ve set ekibine... İyi ki varsınız, iyi ki..

lki hiçbirimiz kahraman değiliz. Hele ben, hiç değilim! Sevdiklerini korumak için kahraman olmaya da gerek yok zaten."

Çukur Sena ölüm sahnesi

 

 

Yorumlar