Emina Jahovic ve Mustafa Sandal barıştı mı yok o kadar da değil!

Emina Jahovic eski eşi Mustafa Sandal ile barışma iddialarına noktayı koydu. Jahovic hakkında çıkan iddiaları yalanladı.

Emina Jahovic ve Mustafa Sandal barıştı mı yok o kadar da değil!

Emina Jahovic, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Tek başına alışveriş yapan Jahovic, bir anda gazetecileri karşısında görünce şaşırdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Jahovic, "Arkadaşlar bir yeri arıyorum, toplantım var" açıklamasını yaptı. Jahovic, boşandığı eski eşi Mustafa Sandal'la ilgili samimi itiraflarda da bulundu. Jahovic, ''Mustafa, hep en yakın arkadaşım ve dostum olarak kalacak'' dedi. 

''Yaman ile çok gurur duyuyoruz''

Jahovic, geçtiğimiz günlerde kayak yarışmasında okullar arası yarışmada Yaman'ın birinciliğini soran muhabirlere, şu açıklamaları yaptı: "Yaman ile çok gurur duyuyoruz. Dün de Uludağ'da kayak turnuvasında ikinci oldu. Buna çok üzüldü, biraz hırslı olduğu için kayağı seviyor. Yarın da babası ile birlikte Kayseri'ye gidiyor. Orada güzel bir sonuç alırsa Milli takıma seçilecek, o bizim gururumuz."

''Yılbaşını ailecek kutladık''

Jahovic, "Yılbaşını ailece kutladık. Annem ve abimlerle birlikte beraber geçirdik. Çocuklar da çok mutlu oldu" ifadelerini kullandı. "Mustafa Bey ile aranız nasıl?" sorusuna Jahovic, şu cevabı verdi:

''Boşandık eve gidip döner yedik''

"Biz Mustafa ile gerçekten çok iyiyiz. Boşanırken bile aramız çok iyiydi. Hatta boşandıktan sonra eve geldik, çocuklarla birlikte döner yedik. Bence örnek olmak lazım. Bizim hiçbir kavga, gürültümüz yok. Biz birbirimizi seviyoruz. Evet, aşk bir yere kadar olabilir ve biter ama ondan sonra biz birimize saygı ve destek veriyoruz. Çocuklar için çok önemli, bizim için de... Mustafa, hep en yakın arkadaşım ve dostum olarak kalacak.

 ''Yok o kadar değil''

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Jahovic, muhabirlerin "Bundan sonra çocuklar için bir araya gelir misiniz?" sorusuna, "Yok, bence o kadar da değil. Çocuklarımız oldukça olgun, istemezler. Biz Mustafa ile arkadaşız" şeklinde yanıt verdi.

''Tatil yapmadım''

Bu sene yoğun için tatil yapamadığını dile getiren Jahovic, "Ben çalışmaktan tatil yapamadım. Biliyorsunuz benim kozmetik markasının nisan ayında lansmanı olacak. Çok büyük bir iş gerçekten. O yüzden hiç tatilim olmadı. Şu an yaptığım iş bile benden büyük olacak" dedi. "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna Jahovic, "Ben böyle çok mutluyum" şeklinde yanıt verdi.

 

Yorumlar