Nurseli İdiz'den çok konuşulacak Beren Saat ve Efe Güray açıklaması

Beren Saat'in son dönemdeki paylaşımlarını ve Efe Güray'la olan ilişkisini usta oyuncu Nurseli İdiz yorumladı. İdiz, 'Beren'in psikolojisinin iyi değil" dedi.

Nurseli İdiz'den çok konuşulacak Beren Saat ve Efe Güray açıklaması

Nurseli İdiz, Kanal D'de yayınlanan ve Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldu. Nurseli İdiz'e Beren Saat'in 35'nci yaş gününde yaptığı paylaşımlar, Efe Güray'la ilişkisi de soruldu. Efe Güray'ı tanıdığını söyleyen Nurseli İdiz, "Beren'in psikolojisinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntılı bir dönemde olduğunu düşünüyorum" dedi.

Beren Saat'in Kenan Doğulu ile olan evliliğinin de iyi gitmediğini düşündüğünü söyleyen Nurseli İdiz'in açıklamalarının detayları şöyle:

"Evliliği iyi gitmiyor olabilir, bir projesi iptal olsun ne olur? Vız gelsin bunlar Beren'e... 35 yaşında kız için nedir bunlar? Evliliği kötü gitse nolur? Millet 30 kere ayrılıp boşanıyor. Çocuk olunca ayrılık daha zor. Kendine yeni bir hayat kurar, yeni bir evlilik yapar. Güzel bir ailenin kızı... Beren hayatın ortasında değil, başında. Biz 58-60 yaşında insanlar 20-25 sene yaşayalım diyoruz. Ona ne oluyor? Sus kız Beren! Duymayayım bir daha!

BEREN ÇOK KABİLİYETLİ BİR KIZ

Ben Beren'i Türkiye'nin Yıldızları'ndan tanıyorum. Son derece yetenekli bir kız. Biz ona bir müzikal verdik, 2 saat sonra İngilizce olarak hazırlayıp geldi. Öyle kabiliyetli bir kız.

EFE'Yİ DE TANIYORUM

Efe'yi de tanıyorum. O kadar masumane bir şey ki... Beren'in evli olması bir şey değiştirmez. 50 yaşındayken de onu hatırlayabilirsin. Çocuk ölmüş gitmiş. İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar.  Onun vesilesiyle yarışmaya girdiğini, çok masumane bir ilişki olduğunu ve onun ölümüyle Beren'in yıkıldığını hatırlıyorum.

 

 

Yorumlar