Okan Can Yantır kimdir ne iş yapıyor Sıla ilişkiyi doğruladı!

Okan Can Yantır kimdir ne iş yapıyor sevgilileri kimler soruları Sıla'nın bir dönem Okan Can Yantır'la birlikte olduğu iddiasıyla gündemde.

Okan Can Yantır kimdir ne iş yapıyor Sıla ilişkiyi doğruladı!

Okan Can Yantır kimdir, aslen nereli, ne iş yapıyor? Okan Can Yantır ile Sıla sevgili oldukları iddiası yeniden gündemde. Sıla'nın Ahmet Kural'dan ayrıldığı dönem Ahmet Kural'ı kıskandırmak için Okan Can Yantır'la birlikte olduğu konuşuluyor. Ahmet Kural Sıla kavgasının asıl nedeni olarak gösterilen Okan Can Yantır kimdir, ne iş yapıyor, sevgilileri kim sorularının yanıtları merak ediliyor. Biz de siz elmaelma.com okurları için Okan Can Yantır kimdir, ne iş yapıyor, sevgilileri ve Sıla ile ilişkisinin detaylarını sizler için derledik.

Ahmet Kural ile Sıla kavgasının ilk duruşması bugün yapılıyor. Ahmet Kural ile Sıla kavgasının nedeni ise Okan Can Yantır olarak gösteriliyor. Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın iddiasına göre, Ahmet Kural ve Sıla kavganın yaşandığı gece evlerinde evlilik ve çocuk sahibi olmaktan bahsediyorlardı. Ahmet Kural ise Sıla'ya ayrıl kaldıkları dönem Okan Can Yantır ile birlikte olup olmadığını sordu. İddiaya göre Sıla o dönem AHmet Kural'ı kıskandırmak için Okan Can Yantır ile birlikte olduğunu söylediğini ve bunun üzerine çiftin kavga etmeye başladı.

MAHKEMEDE OKAN CAN YANTIR'LA İLİŞKİSİN DOĞRULADI

Öte yandan, Sıla daha önce Okan Can Yantır ile ilişkisini reddetmişti ancak bugünkü duruşmada Sıla verdiği ifadede Okan Can Yantır ile ilişkisi olduğunu kabul etti.

Okan Can Yantır

OKAN CAN YANTIR KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Gelelim Okan Can Yantır kimdir sorusunun yanıtına. Okan Can Yantır, dergi sektörünün tanınan isimlerinden biri. Türkiye'nin önde gelen bir çok dergisinde genel yayın yönetmenliği yapan Okan Can Yantır, 1980 yılında doğdu. Aslen İstanbullu olan Okan Can Yantır, 38 yaşında. Okan Can Yantır, lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamladı. Okan Can Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı. Dergi sektörünün tanınan simalarından olan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Birçok görev yapan Okan Can Yantır, bir süre GQ Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmiştir. Okan Can Yantır, şuan lofficielhommesturkiye dergisinin başındadır.

OKAN CAN YANTIR DİLAN ÇİÇEK DENİZ AŞKI

Bir dönem Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı ve Çukur dizileriyle tanınan Dilan Çiçek Deniz ile beraberlik yaşayan Okan Can Yantır’ın Sıla ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

 

Yorumlar