Oyuncu Oktay Kaynarca kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Gizem Acar'la görüntülendi!

55 yaşındaki oyuncu Oktay Kaynarca, yaklaşık altı aydır herkesten köşe bucak sakladığı 25 yaşındaki sevgilisiyle objektiflere yakalandı.

Oyuncu Oktay Kaynarca kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Gizem Acar'la görüntülendi!

ATV'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da başrol oynayan Oktay Kaynarca, bir süredir aşk yaşadığı, kendisindenn yaşça küçük sevgilisiyle ilk kez görüntülendi.

Kameraları görünce sinirlendi

Habertürk'te yer alan habere göre; Kaynarca, yaklaşık 6 aydır birlikte olduğu model ve oyuncu Gizem Acar ile Bodrum'da magazin muhabirlerine yakalandı. Sosyetik çift Yelda-Hakan Tiftik ile iskelede sohbet eden oyuncunun keyfi kameraları görünce kaçtı. Kameralara ters ters bakan ünlü oyuncu herhangi bir açıklama yapmadı.

Öte yandan dizi ve reklam filmlerinde rol alan 25 yaşındaki Gizem Acar ile Oktay Kaynarca'nın arasında 30 yaş fark bulunuyor.

Oktay Kaynarca Kimdir?

Oktay Kaynarca, 27 Ocak 1965 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Annesi Elazığlı, babası Malatyalı'dır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. 1990-1997 yılları arasında yarışma ve eğlence programlarında sunuculuk yapmıştır.

1989 yılında yayınlanan Gençler dizisi ile ilk kez kameralar karşısına geçen Oktay Kaynarca; Adanalı, Kurtlar Vadisi, Geniz Zamanlar, İnadına Yaşamadık, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde, ayrıca Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni, Can Dostum, Kalbin Zamanı, Alia, Hoşçakal, Çanakkale Ruhu, Yarın Geç Olmayacak gibi sinema filmlerinde rol almıştır.

Oktay Kaynarca 1994 yılı Antalya Altın Portakal Film Festivali, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, MGD 22.Altın Objektif Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Medya Oscarları Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödüllerine layık görülmüştür.

Oktay Kaynarca, 2002 yılında kendisi gibi oyuncu olan Özgü Namal ile evlenmiş, 2008 yılında ise boşanmıştır. 2012 yılında Melek Angun ile ikinci kez dünya evine girmiştir. Ancak bu evliliğini de 2013 yılında sonlandırmıştır.

Şu sıralarda Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Hızır karakterine hayat vermektedir. Oktay Kaynarca, 1.76 metre boyunda, 75 kilo ve Kova burcudur.

Yorumlar