Özcan Deniz çocuğunu öptüğü fotoğrafa gelen eleştirilere cevap verdi çenesinden öptüm!

Oğlu Kuzey Deniz'i öptüğü fotoğraf ile eleştirilen şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, tartışmalara neden olan fotoğraf hakkında açıklama yaptı.

Özcan Deniz çocuğunu öptüğü fotoğrafa gelen eleştirilere cevap verdi çenesinden öptüm!

Oyuncu Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile Mart 2018'de dünyaevine girmişti. Evlilikleri 15 ay süren çift, anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ünlü sanatçı, anlaşmalı olarak boşandığı Aktan’a iki yaşındaki çocuğunun velayetini almak için dava açmıştı.

"Sen her şeyimsin canım oğlum"

Özcan Deniz, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çok konuşulan bir paylaşıma imza attı. Oğlu ile çekildiği fotoğrafı "Her şeyim senin, sen her şeyimsin canım oğlum" notuyla yayınlayan Deniz, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Böyle bir pozun paylaşılmasını doğru bulmayan takipçileri, şarkıcıya eleştirilerini yaptıkları yorumlarla iletti.

"Baba olmayan anlamaz"

Gelen eleştiriler üzerine suskunluğunu bozan sanatçı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: "Fotoğraflar her zaman görüneni söylemez. Bir aydır birbirini göremeyen baba-oğulun hasret fotoğrafı bu! O an ki özlemle neresini öpeceğimi şaşırdığım, birbirimize doyamadan ayrılmak zorunda olduğumuz anın fotoğrafı. Ve açı öyle söylemese de dudağından değil çenesinden öptüğüm bir fotoğraf! Bir aydan fazladır görmediğim oğlumu görmenin heyecanı ile paylaşılmış masum bir fotoğraf. Allah kimseye yaşatmasın ama baba olmayan anlamaz."

Yorumlar