Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç yeni sevgilisiyle görüntülendi

6 ay önce Chloe Loughnan ile tek celsede boşanan Serdar Ortaç, önceki akşam İstanbul Bebek'te yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç yeni sevgilisiyle görüntülendi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 2014 yılında görkemli bir düğünle evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile 6 ay önce tek celsede boşanmıştı. Aylar sonra yeni bir ilişkiye başlayan Ortaç, kız arkadaşıyla Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

''Gel hayatım kimse yok''

Üç saat kaldığı mekandan önce çıkıp etrafı kontrol eden Serdar Ortaç arkasına dönüp "Gel hayatım kimse yok, rahat ol" diye seslendi. Flaşların patlamasıyla kısa süreli bir şok yaşayan sarışın kadın, yüzünü saklamaya çalıştı. Serdar Ortaç ise kendisini görüntüleyen basın mensuplarının "Yeni ilişkiniz hayırlı olsun" sözleri üzerine "Araba mı? Evet arabam yeni, güzel değil mi?" diyerek konuyu geçiştirmeye çalıştı. Muhabirlerin ısrarlı aşk sorularına dayanamayan Ortaç, "Arkadaşlar daha sonra konuşuruz olur mu? Sağ olun. Teşekkür ederiz" dedi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, yeni sevgilisiyle görüntülendi

Bekarlığa veda partisinde görüntülenmişti 

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Merve Özbey ve Kenan Koçak'ın bekarlığa veda partisine sarışın bir kadınla katılmış ve bu kadının şarkıcı Seçil Gür olduğu iddia edilmişti. Ortaç'ın Bebek'te görüntülendiği kişinin de Seçil Gür olduğu ileri sürülüyor.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, yeni sevgilisiyle görüntülendi

Yorumlar