Banu Zorlu ve Ozan Doğulu'nun sevgilisi Kübra Hera Aslan canlı yayında birbirlerine girdiler

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Banu Zorlu ve Ozan Doğulu'nun sevgilisi Kübra Hera Aslan canlı yayında birbirlerine girdiler.

Banu Zorlu ve Ozan Doğulu'nun sevgilisi Kübra Hera Aslan canlı yayında birbirlerine girdiler

Şarkıcı Banu Zorlu canlı yayında öyle bir şey söyledi ki... Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın programına konuk olan Banu Zorlu programın diğer konuğu Kübra Hera Aslan'la tartıştı. Ozan Doğulu'nun sevgilisi olan Kübra Hera Aslan'a Banu Zorlu, "Ozan evli değil mi?" diye sorunca tansiyon yükseldi. 

Ozan Doğulu, 11 yıllık eşi Ece Yosmaoğlu ile tek celsede boşandıktan sonra birlikte çalıştığı Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ozan Doğulu'nun boşandığını bilmeyen Banu Zorlu, sunucunun "Hera, Ozan Doğulu ile birlikte" demesinin üzerine şoke olarak "Ozan evli değil mi?" diyerek pot kırdı.

Banu Zorlu'nun yorumuna bozulan Kübra Hera Aslan, bir süre sessiz kaldı. Banu Zorlu, programın ilerleyen dakikalarında yine Kübra Hera Aslan'a dönerek "Sen kimle berabersin?" dedi. Kübra Hera Aslan, Banu Zorlu'nun yüzüne bakıp cevap vermedi.

'ŞAKA MI YAPIYORSUN?'

Daha sonra da ikilinin arasındaki gerginlik bitmedi. Kübra Hera Aslan, Banu Zorlu'nun seslendirdiği opera için 'Bana duygu hiç geçmedi, hissedemedim' dedi. Bunun üzerine Banu Zorlu sinirlendi ve 'Şaka falan mı yapıyorsun. Ben müzik hocasıyım' dedi.

 

Yorumlar