Survivor 2019 Türkiye Yunanistan takımında elenen isim belli oldu Melisa Emirbayer!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında elenen yarışmacı belli oldu. Sevgilisi ile iletişim ödülünde tartışma çıkaran Melisa Emirbayer oldu!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan takımında elenen isim belli oldu Melisa Emirbayer!

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında geçtiğimiz gün adaya veda eden isim belli olu! Yarışmada yeni format sonrasında siyah ve beyaz takımlar ilk defa dokunulmazlık oynamış ve iki yarışmacı elemeye kalmıştı. Survivor'daki takım değişikliklerinin ardından elenen ilk isim Melisa Emirbayer oldu.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 44. bölümünde araba oyunu oynandı. Siyah ve beyaz takım arabaoyununa karşı karşıya geldi. Arabayı kazanmak için ilk engel olan mücadeleyi hangi takım kazandı? Araba oyununda siyah ve beyaz takım 9-9 olunca bayrak oyunu oynandı. Bayrak oyununu ise beyaz takım kazanarak 'siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Survivor'da arabayı bu hafta Kyriakos kazandı.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın Pazar akşamı ekrana gelen 42. son bölümünde, yine beyaz takımın üstünlüğü vardı. Survivor Türkiye Yunanistan'da bu hafta dokunulmazlığın sahibi beyaz takım oldu. Beyaz takım, siyah takım karşısında 10-7 dokunulmazlık oyununu kazandı. Türk ve Yunan yarışmacıların karma olarak mücadele etmeye başladığı Survivor'da bireysel dokunulmazlık da kaldırıldı. Bu hafta iki dokunulmazlığı da kaybeden siyah takım ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Ada konseyinde siyah takımda bulunan Türk yarışmacılar ilk eleme adaylarını belirledi.

Verilen oylarla haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Siyah takımdan ilk eleme adayı Sude oldu. Siyah takımda bulunan Yunan yarışmacılar ise ikinci eleme adayını belirledi. Bu hafta Türk yarışmacı eleneceği için Yunan yarışmacılar da bir Türk ismi eleme potasına soktu. Survivor'da ikinci eleme adayı Melisa oldu. Oylama sonuçlarına göre Survivor'da bu hafta elenen isim Melisa Emirbayer oldu.

 

 

 survivor 2019 melisa emirbayer elendi

Yorumlar