Haluk Levent'in yatak pozu sosyal medyada olay oldu!

Anadolu Rock'ın efsanesi Haluk Levent, son dönemin modasına uyarak yatak pozu vererek sosyal medyanın gündemine oturdu.

Haluk Levent'in yatak pozu sosyal medyada olay oldu!

Binlerce insana yardım eli uzatan ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyada büyük bir kitlenin dikkatini çeken Levent'in, son olarak paylaştığı  yatak pozu sosyal medyayı birbirine kattı. Yatakta çekilmiş fotoğrafını paylaşarak: ''Sayfama "yatak pozu sosyal medyayı salladı" haberleri düşüyor. Başka sanatçılar yatakta şuh pozlar verirken bana gelince "sen abimizsin sen bizdensin" vs.. Benim neyim eksik ha neyim?? Bu sebeple saat 10 dakika sonra yatak fotosu paylaşıyorum.'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

ODTÜ BAHAR ŞENLİKLERİNİN İPTALİNE KARŞI HAREKETE GEÇTİ

Kısa süre önce ODTÜ'nün geleneksel bahar şenliklerinin iptal edilmesine yönelik yaptığı paylaşım ve çağrıyla, büyük bir hareketin öncülüğünü üstlenen Haluk Levent, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

''BENİM NEYİM EKSİK HA NEYİM EKSİK''

Genellikle yardım çağrılarıyla sosyal medyada büyük bir kitlenin dikkatini çeken Levent, esprili paylaşımlar yapmayı da aksatmıyor. Bu kez de dünyaca ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu yatak pozu akımına rock yıldızı da katıldı. Yatakta çekilmiş fotoğrafını paylaşarak: ''Sayfama "yatak pozu sosyal medyayı salladı" haberleri düşüyor. Başka sanatçılar yatakta şuh pozlar verirken bana gelince "sen abimizsin sen bizdensin" vs.. Benim neyim eksik ha neyim?? Bu sebeple saat 10 dakika sonra yatak fotosu paylaşıyorum.'' dedi.

"ARTIK BENİM DE YATAK POZUM VAR"

Paylaşımın devamına; ''Artık benim de bir yatak pozum var. Yarın sabah Magazin sayfalarında yerimi alacağımı umud ediyorum . Vallahi çok uzun zamandır yapmayı düşündüğüm bir şeydi sonunda oldu…'' şeklinde not düştü.

''OĞLUM SİZE NE OLUYOR?''

Yatak paylaşımının ardından erkek takipçilerinin yaptığı yorumlar karşısında şaşkınlığa uğrayan Levent, bunu da '' Oğlum size ne oluyor ? İyi misiniz ?'' şeklindeki paylaşımla dile getirdi.

Haluk Levent'in yatak pozu sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

 

Yorumlar