Mastürbasyon videosuyla tepki çeken Kerican Durmaz'dan yeni video!

Uçakta mastürbasyon yaparken çektiği videoyu sosyal medya hesabından yanlışlıkla yayınlayarak eleştirilere maruz kalan Kerimcan Durmaz'dan yeni video!

Mastürbasyon videosuyla tepki çeken Kerican Durmaz'dan yeni video!

Geçtiğimiz günlerde seyehat ettiği uçağın tuvaletinde cinsel organını gösterdiği videoyu paylaşan Kerimcan Durmaz eleştiri oklarının kendisine çevrilmesine neden olmuştu. Kısa bir süre sonra yanlışlıkla paylaştığı video için herkesten özür dilediği bir videoyu daha paylaşan Durmaz uzun süre sessiz kaldıktan günler sonra ilk paylaşımını yaptı. Instagram hesabından Boğaz Köprüsü'nden geçerken çektiği videoyu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

''HERKESTEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM'' DEMİŞTİ 

Geçtiğimiz günlerde bir uçağın tuvaletinde mastürbasyon yaparken çektiği videoyu yanlışlıkla sosyal medya hesabından yayınlayan sosyal medya fenoeni ve Dj Kerimcan Durmaz birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Durmaz, bu olay sonrası bir video daha yayınlayarak herkesten özür dilemişti.  Kerimcan Durmaz, "Öncelikle herkese merhaba, günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum." şeklinde açıklamalrda bulunmuştu. 

GÜNLER SONRA YENİ BİR PAYLAŞIM YAPTI

Günlerdir sosyal medyada sessizliğini koruyan ve tek bir paylaşım dahi yapmayan Durmaz, günler sonra Instagram'a geri döndü. Durmaz Boğaz Köprüsü'nden geçerken çektiği videoyu Instagram'da hikaye kısmından hiçbir yorum yapmadan paylaştı.

Tuvaletteki videosuyla olay olan Kerimcan'dan yeni video! .

 

 

 

 

Yorumlar