Pınar Altuğ'dan eşini eleştiren takipçisine sert cevap gerizekalı!

Yaptığı paylaşımlardan dolayı sosyal medyada sık sık eleştirilen Pınar Altuğ, eşini eleştiren takipçisine sert bir dille cevap verdi!

Pınar Altuğ'dan eşini eleştiren takipçisine sert cevap gerizekalı!

Geçtiğimiz gün oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabından eşi Yağmur Atacan'ın bateri konusundaki hünerlerini sergilediği bir videosunu paylaşmıştı. Bir takipçisinin ''Çocuk işte'' yorumunu görünce sinirden küplere binen Altuğ'dan yanıt gecikmedi. Başarılı oyuncu bu saygısız yoruma "Geri zekâlı işte" yorumunu yaptı.

ELEŞTİRİ KARŞISINDA ÇILGINA DÖNDÜ 

Eşiyle arasındaki yaş farkı yüzünden sürekli olarak rahatsız edici yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ, yaptığı son paylaşım üzerinden yine benzer bir yorum alınca kendisini tutamadı.

''ÇOCUK İŞTE'' YORUMUNU GÖRÜNCE YANIT GECİKMEDİ 

Eşi Yağmur Atacan'ın baterideki hünerlerini sergilediği videoyu paylaşan Altuğ bu videonun altına gelen "Çocuk işte" yorumunu görünce yanıt gecikmedi ve başarılı oyuncu bu saygısız yoruma "Geri zekâlı işte" yorumunu yaptı.

 "ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA NE DÜŞER BİLİRSİNİZ"

Altuğ geçtiğimiz günlerde kendisine yapılan eleştirilere "Ben sosyal medyayı çok ciddiye almıyorum, hatta eğleniyorum. Eğer sosyal medyayı ciddiye alırsak bir sorun var demektir. Benim evliliğim ve hayatım hiç kimseyi ilgilendirmez, 3. şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz" demişti.

Pınar Altuğ eşini eleştiren takipçisine demediğini bırakmadı!

Yorumlar