Demet Akalın kızı Hira'ya hamileyken kendini şişlemek istediğini söyledi.

Demet Akalın, 2. Sayfa programında bu güne kadar anlatmadığı itiraflarda bulundu. Demet Akalın kızı Hira'ya hamileyken kendini şişlemek istediğini söyledi.

Demet Akalın kızı Hira'ya hamileyken kendini şişlemek istediğini söyledi.

Demet Akalın, Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu '2. Sayfa' programına konuk oldu. Hamile kalmadan önce bebeklerden nefret ettiğini söyleyen Demet Akalın, zorlu bir hamilelik süreci geçirdiğini ve psikolojinin çok bozulduğunu itiraf etti. 

Canlı yayında çocuk istismarı ve ölümleri hakkında konuşan Akalın, ''Anne olanlar beni daha iyi anlar ama son 1 aydır yaşadıklarımız çok korkunç biz sokakta oynardık hiçbir şey olmazdı. Hira sokakta oynasın istiyorum. Öyle dadılarla büyüyen biri olarak kalmasın. 

HERKES ANNE OLMASIN!

Gerçekten herkes anne olmasın. Ben çocuktan nefret ederdim. Uçağa falan bindiğimde çocuk olduğunda eyvah derdim. Bu tip insanların elinden çocuk alınmalı. Bu çocuk büyüdüğünde ne olacak. O konuda bulsam boğazından tutasım var" dedi. 

Demet Akalın kızı hira

KENDİMİ ŞİŞLEMEYİ DÜŞÜNDÜM!

Zorlu bir hamilelik süreci geçiren Akalın, "Hira'ya 5 aylık hamileyken kendimi şişlemeyi düşünmüştüm. Sağlıklı bir süreç yaşamadım. Ta ki doğup göğsüme koyana kadar. Hira'yı göğsüme yatırdıktan sonra annelik geliyor. Hira'nın görüntüsü ben ama huylar hep baba" diyerek doğum sürecini anlattı.

 

Yorumlar