Zeynep Yılmaz'a Melisa'nın anne demesine Şeyma Subaşı'dan ilk açıklama 'Sorun değil'

Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a anne deyişine Şeyma'dan yanıt gecikmedi. Zeynep Yılmaz'a 'anne' demesiyle sinir krizi geçirdiği iddia edilen Subaşı paylaşım yaptı!

Zeynep Yılmaz'a Melisa'nın anne demesine Şeyma Subaşı'dan ilk açıklama 'Sorun değil'

Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz'ın kızları Yasemin Ilıcalı ve Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ından olan kızları ile Miami'de bir arada oldukları yaptıkları paylaşımlarla ortaya çıkmıştı. Bu paylaşımlardan sonra Şeyma Subaşı'ının kızı Melisa'nın Zeynep Yılmaz'a "anne" diye hitap ettiği söylentisi yayılmaya başladı. Şeyma Subaşı ve Zeynep Yılmaz ise İnstagram'ın story bölümünden yaptıkları paylaşımlar ile iddialara son noktayı koydular.

SORUN TEŞKİL ETMİYOR

Şeyma Subaşı"Melisa'nın kardeşleriyle vakit geçirmesini her zaman destekliyorum. Kardeşlerin insan hayatında ne kadar önemli olduğunu en iyi ben biliyorum. Melisa'nın kardeşlerinin annesiyle dolayısı ile beraber olması benim için sorun teşkil etmiyor. Kızımız için gösterdiğimiz bu kadar iyi niyetli bir yaklaşımı yalan ve kötü bir habere dönüştürmeyelim lütfen." ifadelerini kullanarak kıskançlık krizi iddialarına son noktayı koydu.

Şeyma'dan Melisa yanıtı

ZEYNEP YILMAZ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

 ''Melisa'nın bana anne diye hitap ettiği kesinlikle doğru değildir. Melisa'nın kardeşleri ile vakit geçirmesi son derece doğaldır. Herkesten konunun çocuklarla ilgili olduğunu göz önünde bulundurularak gereken hassasiyeti göstermesini rica ediyorum.'' açıklamasıyla iddiaları yalanladı.

Zeynep Yılmaz'dan Melisa yanıtı

 

 

 

Yorumlar