Sevişmeden önce yapılan hazırlıklar neler ortamı ısıtın!

Partnerinizle sevişmeden önce yapacağınız ufak değişiklikler daha sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlar. İşte seksten önce uymanız gereken kurallar!

Sevişmeden önce yapılan hazırlıklar neler ortamı ısıtın!

Seks yapmadan önce dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunmakta. Bu kurallara dikkat etmeniz daha sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda partnerinizle olan ilişkinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İşte seks yapmadan önce dikkat etmeniz gereken kurallar! 

Tansiyonu yükseltin 

Seks yapmadan önce partneriniz ile birbirinizi heyecanlandırın. Öpücük ve övgülerinizle aranızdaki tansiyonu yükseltin.

Masaj yapmayı deneyin 

Ufak dokunuşlar her iki tarafında etkilenmesini sağlar. Partnerinize masaj yapmayı deneyin. Bu masajlar sırasında aromalı yağlardan yararlanabilirsiniz.

Acele etmeyin 

Kadınların vücutlarının cinsel ilişkiye hazır olabilmesi için 20 dakikaya ihtiyaçları vardır. Bu neden ile ön sevişmeyi uzun tutmak kadınların daha çok zevk almasını sağlayacaktır.

Ortamı ısıtın 

Seks yapacağınız ortamı da havaya sokmak ruh halinizi düzenleyecektir. Işıkları azaltın ve mumları yakın. Arkada ise en sevdiğiniz müzikleri döndürün; bu aranızdaki tansiyonu daha da yükseltecek.

Yorumlar