estetik Haberleri

Çarkıfelek kızı estetikle bambaşka olmuş

Çarkıfelek'in güzeller güzeli hostesi Emel Özkızıltaş, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Emek Özkızıltaş'ın son hali olay

Doğum sonrası estetiği nedir?

Kadınların en çok tercih ettiği estetiklerden biri olan doğum sonrası estetiği hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Yılbaşında en çok o estetik tercih ediliyor!

Kök hücre estetiği nasıl yapılır? Yılbaşına geri sayım başladı! Yeni yıl hediyesi olarak en çok tercih edilen bu estetikle kendi yağınızla gençleşebiliyorsunuz!

Altın orana sahip misiniz?

Altın oran nedir? Estetik açıdan önemi nedir? Estetik cerrahide nasıl kullanılır? Merak edilen soruların yanıtlarını sizler için paylaşıyoruz.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

Geleneksel cerrahi tekniklerle göz kapağı estetiği yaptırmak yerine,ameliyatsız göz kapağı estetiğine ne dersiniz? İşte tüm merak edilenlerin cevabı!

Doğru meme implantı seçimi nasıl olmalı?

Göğüs büyütme düşünülüyorsa, özellikle vücuda hangi implant boyutu ve şeklinin en iyi görüneceği hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Bu sorun kadınların özgüvenini zedeliyor!

Dişiliğin sembolu olan göğüsler, birçok faktöre bağlı olarak deformasyona uğrayabilir ya da genetik nedenlerden dolayı gelişimini tamamlayamayabilir.

Gülüş tasarımı ile özgüveniniz yerine gelecek!

Gülmek kişinin samimiyetini ve ruh halini yansıtmaya yardımcı en etkili iletişimdir olmakla beraber gülüş tasarımı hakkında merak edilenleri bir araya getirdik!

Kaş ortası çizgilerinden kurtulmanın sırrı!

Sürekli yapılan mimikler ve kaş çatma hareketi sonucunda ortaya çıkan kaş ortası çizgilerini ortadan kaldırmanın yollarını sizler için araştırdık.

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin'in son halini görenler şoke oldu!

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar'ın son halini gören gözlerine inanamıyor! Son haliyle bambaşka biri oldu!

Acun'la anılan Itır Esen'in estetiksiz hali ortaya çıktı!

Bir zamanlar Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen'in burun estetiği yaptırdığı ortaya çıktı estetiksiz halini gören tanıyamıyor!

Ünlü YouTuber'ın estetiksiz halini gören gözlerine inanamıyor!

Ünlü makyaj artisti aynı zamanda YouTuber Ezhi Fındık'ın estetiksiz halini gören tanıyamıyor kilo veren ve estetik yaptıran Fındık'ın işte estetiksiz hali!

Hercai'nin yıldız oyuncusunun estetiksiz hali ortaya çıktı!

Doğal güzelliği ile Hercai izleyenlerini mest eden Ebru Şahin'in estetiksiz görüntüleri ortaya çıktı burun ve dudak estetiği yaptırmadan önceki hali şoke etti!

Fransız askı ile yüz germe ameliyatsız gençleşin!

Dünyada gençleşmede ameliyatsız işlemler artık revaçta. İnsanlar artık geri dönüşümü olmayan işlemlerden korkuyor.

Mustafa Ceceli'nin eşi estetiksiz hali ile şoke etti!

Mustafa Ceceli ile sürpriz aşk iddialarının ortaya çıkan ve Selin İmer'le bir anda aldıkları evlilik kararı ile gündemde çok konuşulmuştu.

Estetikte mağduriyet değil komplikasyon yaşanır!

Estetik kadar estetikte yaşanan mağduriyetler de günümüzde sıklıkla konuşulmaya başlandı.

Çok Okunanlar