maske Haberleri

İşte cildi parlatan ve pürüzsüzleştiren maske tarifi!

Cildi parlatan maske tarifi nasıl yapılır? Elmaelma.com olarak cildi parlatan ve pürüzsüzleştiren maske tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Maske kullanırken cilt sorunları nasıl önlenir?

Uzun süre takılan maske bir süre sonra ciltte kızarıklık, tahriş ve sivilcelere yol açmaktadır. Peki bu nasıl önlenir? İşte yapmanız gerekenler!

Vampir yüzü maskesi nedir?

Vampir yüzü maskesi nedir? Nasıl uygulanır? Her sene yapılması halinde sene sonunda yaşıtlarınızdan çok daha genç görüneceksiniz.

Bu yöntem ile yanak sarkmasından kurtulacaksınız! 

Yanak sarkması nasıl giderilir? Yanak sarkmasına doğal çözüm önerileri neler? Tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları elmaelma.com'da.

Bu maske tarifleri cildi pürüzsüzleştiriyor!

Yumuşacık pürüzsüz bir cildi kim istemez ki ancak hayal gibi görünen bakımlı cilde sahip olmak için pratik avokado maske tariflerine göz atabilirsiniz!

Evde kendi cilt bakımınızı yapmak için...

Evde pahalı ürünlere ihtiyaç duymadan kendi cilt bakımınızı yapmanın sırrını Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar anlattı!

Yağlı ciltler için yaza cildinizi hazırlama yolları!

Yağlı ciltliler için yazın cildin ekstra terlemiş gibi görünmemesi için aspirin içeren maske hazırladık! İşte yazın yağlı ciltlilerin aşık olacağı tarif!

2 yöntemle ciltteki koyuluklara veda edin!

Dirsek, koltuk altı, diz kapakları gibi cilt kararmalarından şikayet edenler için cilt kararmalarına iyi gelen doğal yöntemleri bir araya getirdik!

Saç dökülmesine kesin çözümü bu maskede saklı!

Saç dökülmesinden şikayetçi olanlar için çözümü oldukça basit olan kil maskesinin saça faydalarını ve yapılış aşamasını hazırladık!

Vakti olmayanlar için pratik cilt bakımının sırrını paylaştık!

Kusursuz doğal bir cilt her kadının arzusu ancak çalışan kadınlar için uzun uğraş gerektiren bakımlar pek mümkün değil! İşte kolay cilt bakımı için gerekenler!

Kırışıklıklardan kurtulmanın 5 doğal yöntemi!

Zamanın ilerlemesiyle cilde yansıttığı kırışıklıklardan kurtulmak için 5 yöntem hazırladık! Kırışıklıklardan kurtulmanın doğal yolları nelerdir? İşte yanıtı.

Ihlamuru bu yöntemle demleyerek 10 yaş gençleşin!

İnce kırışıklıkların önüne geçerek cilde genç bir görünüm kazandıran ıhlamur maskesi tarifini sizler için hazırladık!

Yaz kış demeden burnunuz yağlanıyorsa...

Cilt problemleri arasında sıklıkla dile getirilen sorunlardan biri de burun yağlanmasıdır. Peki burun yağlanması nasıl geçer? İşte cevabı!

Kiviyi cildinize sürerseniz...

Kışın cildinizi yumuşatmak için kivi kullanabilirsiniz! Sert hava koşullarından yaz mevsimine göre daha çok kuruyan cildinizi kivi maskesi ile yumuşatmak için..

Kabarık saçlar için 3 doğal maske tarifi!

Elektiriklenen ve kabaran saçlar için maske tarifleri neler? Kabarık saçlarınızı nemlendirecek ve kabarıklığını yok edecek maskeleri sizler için hazırladık!

Parfümlerinizi buzdolabında saklarsanız...

Makyaj malzemelerinizin ömrünü uzatmak ve yapısını korumak için kozmetik ürünlerinizi buzdolabında saklayabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte o ürünler...

Çok Okunanlar