Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç'in dizisindeki bir sahneye isyan etti bıktım sizden!

Eşi Halit Ergenç'in başrolde olduğu Babil'den bir sahne paylaşan Bergüzar Korel, Instagram hesabından "Valla izlemeyeceğim bıktım sizden" notunu yazdı.

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç'in dizisindeki bir sahneye isyan etti bıktım sizden!

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Babil dizisinin dün akşam yeni bölümü yayınlandı. Dizide Halit Ergenç'in canlandırdığı İrfan, kendisini kahreden gerçeği öğrendi. İrfan, uğruna ölümü bile göze aldığı oğlunun kendisinin değil Egemen'in oğlu olduğu gerçeğiyle yüzleşti.

Bu sahnede herkes gibi çok duygulanan Bergüzar Korel ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Ya bize bunu yapamazsın! Valla izlemeyeceğim bıktım sizden ya" açıklamasını yazdı. Korel paylaşımına hem dizinin hem de eşinin Instagram hesabını etiketledi.

Oğlunun en yakın arkadaşından olduğunu öğrendi

Babil son bölümde, Süleyman ile iş birliği yapan Egemen, en yakın arkadaşı İrfan'ı kurduğu tuzakla cezaevine yolladı. Egemen, İrfan'ın karşısına çıkarak Deniz'in kendi oğlu olduğunu açıkladı. Daha sonra ise bir polisin telefonunu zorla alarak Eda'yı arayan İrfan, boşandığı eşinin Deniz hakkında söyledikleriyle yıkıldı. Ahmet Kaya'nın 'Siz benim nasıl yandığımı nerden bileceksiniz' şarkısı eşliğindeki sahne, izleyenleri etkiledi.

Yorumlar