Defne Samyeli evliliğe yeşil ışık yaktığını açıkladı!

Necip Memilli ile Didem Dayıcıoğlu'nun düğününe katılan Defne Samyeli, düğün sonrası evlilikle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Defne Samyeli evliliğe yeşil ışık yaktığını açıkladı!

Oyuncu Necip Memilli ile Didem Dayıcıoğlu'nun düğününe katılan Defne Samyeli, düğün sonrası evlilikle ilgili çok önemli açıklamalrda bulundu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan beraberliklerini sonlandıran Defne Samyeli,  "Sizin evliliğe bakış açınız nasıl?" sorusuna, "Çok doğru ve iyi bir şey olduğunu düşünüyorum"  yanıtını verdi. 

''Ailemiz büyüdü diye çok seviniyoruz''

Çıkışta kızı ile kameraların karşısına geçen 47 yaşındaki güzel, "Çok mutluyuz. Harika bir nikah kıydık, kız tarafıyız. Didem hem aile dostum, hem ekibimin çok değerli bir parçası, hem de yakın arkadaşım. Didem kardeşim sayılır, Necip de artık yeni kardeşimiz. Ailemiz büyüdü diye çok seviniyoruz" dedi.

Defne'den evliliğe yeşil ışık! 

"Arkadaşlarınız evleniyor. Sizin evliliğe bakış açınız nasıl?" sorusuna, "Evlilik güzel bir müessese. Çok doğru ve iyi bir şey olduğunu düşünüyorum" yanıtını veren Samyeli, evliliğe yeşil ışık yaktı. Samyeli, "Ben çok küçük yaşta evlendim, boyumdan büyük çocuklarım var. Ne kadar güzel, bir daha hayatımda evlilik olabilir, neden olmasın? Her türlü açığım bu konuya" dedi.

Defne Samyeli evliliğe yeşil ışık yaktı

''Her kararlarında yanlarında olurum''

"Onay vermediğiniz birisi kızlarınızın hayatlarında olabilir mi?" sorusu yöneltilen ünlü sunucu, "Herkes seçimleriyle var hayatta. Doğrular, yanlışlar yapıp yollarını bulacaklar. Biz de hayatımızda bir dolu doğru, yanlış yapıyoruz. Hayatta onay verme mekanizmasının çok önemli olmadığına inanıyorum. Kendilerine zarar verecek bir durumun içinde olmadıkları müddetçe anne olarak her kararlarında yanlarında olurum" şeklinde konuştu.

Şarkıcılığı düşünmüyor

Annesinin yeni şarkısını nasıl bulduğu sorulan Deren Talu, "İlk dinlediğim andan beri çok beğendim" karşılığını verirken, şarkıcılığı düşünmediğini açıkladı.

 

Yorumlar