Serdar Ortaç tek celsede boşandığı Chloe Loughnan için şarkı yazdı

Önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Chloe Loughnan için şarkı yazdığını söyledi.

Serdar Ortaç tek celsede boşandığı Chloe Loughnan için şarkı yazdı

Şarkıcı Serdar Ortaç ile 2014 yılında evlendiği Chloe Loughnan, geçtiğimiz sene Ağustos ayında tek celsede boşandı. Önceki akşam muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, eski eşi için şarkı yazdığını söyleyerek şaşırtan itiraflarda bulundu. 

''Boşandıktan sonra onun için şarkı yazdım''

14 Şubat için yeni bir single çalışması olduğunu söyleyen Serdar Ortaç artık hem vücut hem de yaş olarak yorulduğunu söylediğini. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programının muhabirlerini sorularını yanıtlayan Ortaç, "Chloe ile boşandıktan sonra kendisine şarkı yazdınız mı?" sorusuna "Evet boşandıktan sonra kendisi için bir kaç şarkı yazdım" dedi.

Serdar Ortaç tek celsede boşandığı Chloe Loughnan için şarkı yazdı

''Bana şöyle gözün gibi davran''

Ortaç'ın eski eşi için yazdığı şarkının sözleri ise dikkat çekti. Şarkı bazı sözleri ise şöyle: "Ok çıkmış bir kere yaydan. Kalp yorgun fırtına, kardan. Bana şöyle gözün gibi davran. Kalbinden vururum."

''Serdar aşık oldu''

Önceki akşam Serdar ortaç ile birlikte olan Sinan Akçıl, "Arkadaşlar bombayı patlatıyorum. Serdar da kitap yazıyor. Aşık oldu, kalbi tekrar çarpmaya başladı" demişti. Akçıl'ın sözleri üzerine araya giren Ortaç ise "Yalan öyle bir şey yok, olunca söyleyeceğim" şeklinde konuşmuştu.

Chloe'yi aylardır görmüyor 

Aylardır Chloe Loughnan ile konuşmadığını belirten Ortaç eski eşinin kendisine şarkı yazdığından haberi olmadığını söyleyerek mekandan ayrıldı.

 

 

Yorumlar