Seren Serengil Kenan Doğulu-Beren Saat bombasını patlattı işte evliliği bitiren olay

Seren Serengil, Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğini bitirme noktasına getiren olayı anlattı. Serengil'e göre sorunun nedeni kayınvalide Serpil Doğulu.

Seren Serengil Kenan Doğulu-Beren Saat bombasını patlattı işte evliliği bitiren olay

Beren Saat ile Kenan Doğulu arasındaki gerginliğin nedeni ne? Son bombayı Seren Serengil patlattı. Kendi Youtube kanalında magazin gündemine ilişkin yaptığı yorumlarla son günlerde dikkatleri üzerine çeken Seren Serengil, Beren Saat-Kenan Doğulu çifti için de olay açıklamalarda bulundu. Seren Serengil, Kenan Doğulu ile Beren Saat'in evliliklerinin başından beri sorunlu olduğunu ve sorunun temelinde Kenan Doğulu'nun annesi olduğunu iddia etti. 

Seren Serengil, Kenan Doğulu'nun annesinin Beren Saat'i hiçbir zaman gelin olarak kabul etmediğini söyledi. Seren Serengil, Kenan Doğulu'ya seslenerek şöyle devam etti:

"Kenan'a bugün söylemek istediğim çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Hayatta herkesi mutlu edemezsin. Ya sen mutlu olacaksın herkes olmayacak ya da herkes mutlu olacak sen olmayacaksın. Bunun seçimini yapmak zorundasın. Senin ailen Beren. Senin annen kardeşlerin onları gör, ama birbirlerine kötülük yapmasına izin verme veya onu ezdirme. Bence Beren ailesel mevzulardan dolayı çok mutsuz. Evliliğin başından beri çok mutsuz. Bence Kenan yumuşak bir yapıya sahip olduğu için bir çözüm bulamadı. Bu tamamıyla benim düşüncem doğru da olmayabilir."

Beren Saat kayınvalidesi Serpil Doğulu

TARTIŞMA YAŞAMIŞLARDI

Güzel oyuncu Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile bir dönem tatsızlık yaşamış, ardından Saat ve Doğulu Serpil Doğulu'yu sosyal medya hesaplarından takipten çıkmıştı. Daha önce de Beren Saat Ozan Doğulu'nun eski eşi Ece Doğulu ile sorun yaşamıştı. Beren Saat Ece Doğulu'yu da takipten çıkarmıştı.

 

 

 

Yorumlar