YouTuber Oğuzhan Uğur Survivor'da sunuculuk yapacağını duyurdu!

YouTube Türkiye'nin en fazla tanınan kanallarından birine sahip olan Oğuzhan Uğur Survivor'ın yeni sezonunda sunuculuk yapacağını ifade etti.

YouTuber Oğuzhan Uğur Survivor'da sunuculuk yapacağını duyurdu!

Youtube'da çektiği Pinç ve Mevzular programları sayesinde ününü arttıran ve fenomene dönüşen Oğuzhan Uğur, Acun Medya'da işe başladığını açıkladı. Acun Ilıcalı'nın YouTuber'larla birlikte yürüttüğü Exatlon Türkiye yarışmasında sunuculuk yapan Uğur, yeni program için de müjde verdi.

Exatlon'dan Survivor sunuculuğuna

Önceki gün yayınladığı videosunda yeni işinden bahseden Oğuzhan Uğur, "Acun Medya'da işe başladım arkadaşlar. Ek iş yapıyorum Acun Medya'da, Survivor başlıyor bildiğiniz gibi. Evvelinde Exatlon'da performansımı sağ olsunlar çok beğenmişler. O yüzden de aynı performansı Survivor'da da görmek istediler" dedi.

Oğuzhan Uğur kimdir?

Oğuzhan Uğur 29 Ocak 1984 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. YouTube'da yayınladığı videolarla kendisine kitle edinen Uğur, 2011 yılında beyaz perdede izleyiciyle buluşan 'Ağır Abi' filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü mezunu olan Oğuzhan Uğur, okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirdikten sonra Osman Sınav ile çalışmaya başladı. Uğur, okuldan sonra bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav'ın asistanı olarak da görev yaptı.

Oğuzhan Uğur, 2012 yılında 'Çok Şükür' isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yaptı. Albüm dışında tekli single çalışmaları ile müzik kariyerini sürdüren Oğuzhan Uğur'un 'Terbiyesizim', 'Panpa', 'Birinci Vazife', 'İstemiyorum', 'Sağ Salim', 'Bal Prensesim', 'Dengi Dengine feat. Ege Çubukçu', 'Biyolojik Unsur', 'Mağlubiyet', 'Madım Mı?' ve 'Kıskanç' isimli single çalışmaları var.

 

Yorumlar