saç bakımı Haberleri

Saçlarınıza pirinç suyu sürün, sonuç inanılmaz!

Saçlarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasını mı istiyorsunuz? Pirinç suyu maskesi ile hem saçlarınızı gürleştirecek hem de kısa sürede uzamasını sağlayacaksınız.

Kuru ve kabarık saçları olanlar buraya!

Kuru saçlar için maske tarifleri neler? Kuru ve kabarık görünen saçlar için evde hazırlayacağınız bu maske tarifi vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

3 adımda daha canlı ve parlak görünen saçlara kavuşun!

Saçlarınızın solgun ve yıpranmış görünmesinden usandınız mı? Elmaelma.com olarak sizlere 3 adımda saçlarınızın nasıl parlak ve canlı görüneceğini açıkladık

Evde organik şampuanınızı kendiniz yapın!

Saç bakımında kimyasal içerikli şampuanlara güvenmiyorsanız kendi şampuanınızı yapmaya ne dersiniz. İşte evde hindistan sütü şampuanı yapımı!

Bu sabun saçtaki yağı emerek kepeği yok ediyor!

Türkiye'nin Siirt şehrinde yetişen bıttım ağacından elde edilen bıttım sabununun saça olan faydaları mucize yaratıyor!

Üç malzemeli saç uzatan maske ile sonuç inanılmaz!

Saçlarınızın geç uzamasından mı şikayetçisiniz? Bu maske tarifi tam da size göre! İşte sadece 3 malzemeyle hazırlayabileceğiniz saç uzatan o tarif!

Bu besinleri her gün yerseniz saç dökülmesini durduruyor!

Birtakım besinleri beslenmenize ekleyerek saç dökülmesi problemini engelleyebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte saç dökülmesini durduran besinler!

Günde 100 tel saç dökülmesi ne anlama geliyor?

Saç, kadın ve erkeklerde güzelliğin önemli bir unsuru gibi görünse de aynı zamanda sağlımız hakkında da önemli ipuçlarını barındırıyor.

Protez saç bakımı nasıl olmalı?

Saç dökülmesinde uygulanan en etkili çözümlerden biri olan protez saç bakımı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Daha sık saçlara sahip olmanın sırrı burada: Kalem tekniği

Daha sık ve gür saçlara mı sahip olmak istiyorsunuz? Kalem tekniği sayesinde saçlarda iz bırakmadan daha sık saçlara sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Saç problemlerinin şifası burada saklı!

Çam terabentin yağının saça faydaları neler? Nasıl kullanılır? Saç derisindeki problemleri ortadan kaldıran bu yağın faydalarına inanamayacaksınız!

Saçınıza sürün, sonuç inanılmaz!

Hoş kokusuyla mutfaklarımızın vazgeçilmez baharatı olan karanfilin yeni saç oluşumunu hızlandırdığını biliyor muydunuz? İşte karanfilin 5 önemli faydası!

Saç diplerindeki yaraları yok ediyor!

Bıttım sabunu ne işe yarar? Faydaları neler? Türkiye'nin Siirt şehrinde yetişen bıttım ağacından elde edilen bıttım sabununun faydaları mucize yaratıyor!

Bol bol tüketin! Bu besinler saçları çabucak uzatıyor!

Saçlarınızın geç uzamasından mı şikayetçisiniz? Elmaelma.com olarak sizlere saçları çabucak uzatan besinlerin neler olduğunu araştırdık. İşte o besinler!

Saç dökülmesi nasıl durdurulur?

Hem kadınların hem de erkeklerin korkulu rüyası olan saç dökülmesi nasıl durdurulur? İşte uzmanından çözüm önerileri!

Kokusuyla mest edecek: Evde doğal şampuan tarifi

Hem doğal hem de ekonomik olan ev yapımı doğal şampuan tarifini sizler için hazırladık. İşte kokusuyla sizi mest edecek yeşil çay ve papatya çayı şampuanları!

Çok Okunanlar