seks Haberleri

İdeal seks süresi ne kadar çok uzun sürüyorsa...

Özellikle ülkemizde erkekler arasında sekste ne kadar uzun sürerse o kadar başarılıyımdır algısı doğru mu? İşte cevabı

Sıcak havada cinsel ilişkiye giremiyorsanız...

Sıcak havalarda cinsel ilişkinin daha uzun ve serin geçmesini isteyenler için sıcak havada cinsel ilişkiye girmeyi şehvetli hale getirmenin 3 yolunu derledik!

Bu neden seks konularını konuşmaktan korkutuyor!

Cinsellik konuları açıldığında konuyu kapatmak ya da rahatsız olan kişiler için adlandırılan cinsel konulardan korkma fobisi erotofobi hakkında bilinmeyenler!

Seks yaparken soyunamıyorsanız dikkat!

Her on kadından birinde görülen jimnofobi olarak adlandırılan cinsellikte soyunma fobisi her ne kadar kulağa tuhaf gelse de üstesinden gelebilirsiniz.

Seks yaparken pazar sabahları saat 9'a dikkat!

Seks yapmak için günün en iyi saati hangisi? İngiltere'de yapılan araştırmalara göre seks yapmak için günün en iyi saatinin sabah saatleri olduğu belirlendi.

Seks yapmak vajinayı genişletir mi?

Seks yapmak vajinayı genişletir mi? Cinselliğe dair merak edilen sorular arasında bulunan bu soruya dair tüm merak ettiğiniz cevaplar elmaelma.com'da.

Cinsel hayatı renklendirmenin sırrı bu egzersizde!

Kegel egzersizi nedir? Kegel egzersizi nasıl yapılır? Kegel egzersizinin faydaları nelerdir? Cinsel hayatı renklendirmenin sırrı bu egzersizde!

Ön sevişmeyi uzun tutmak için...

Sağlıklı bir cinselliğin temel noktası ön sevişmeden geçiyor ön sevişmeyi uzun tutmak için yavaşlamaya dikkat edin!

Partneriniz seks yapmak istemiyorsa sebebi bu olabilir!

Partnerinizin seks yapmak istememe nedenleri nedir? Partnerinizin zaman içerisinde sizinle seks yapmaktan kaçıyorsa, sebebi bunlar olabilir!

Cinsellikte geri çekme yöntemini yapıyorsanız...

Cinsellikte bir çok çiftin hamile kalmamak için uyguladığı yönteme geri çekme yöntemi denir ancak hamile kalma riski oldukça yüksek!

Cinselliğin korkulu rüyası ilişkileri bitiriyor!

Cinsel ilişkileri zorlayan korkulardan biri olan vajinismus kasların istemsizce kasılmasıyla oluyor. İşte vajinismus nedenleri ve tedavi yöntemleri!

Yaz sıcaklarında cinsel ilişkiyi canlı tutma yolları!

sıcak havada cinsel yaşamınızın olumsuz yönde etkilenmemesi için seks hayatınızı canlı tutmanın tüyolarını bir araya getirdik!

Seks yaparken vajinanızdan sesler geliyorsa...

Cinsel ilişki esnasında vajinanın genişleyip daralma sonucu vajinadan sesler gelmesine vajinadan gaz çıkması adı verilir. 

Erken boşalmanın altında bu sebep yatıyor!

Erkeklerde erken boşalmanın sebebi psikolojik düşünceler olabilir! Cinsel terapiler yardımı ile üstesinden gelebileceğiniz erken boşalmayı tedavi edebilirsiniz!

Her sabah cinsel ilişkiye girerseniz...

Sabahın erken saatlerinde partnerinizle cinsel ilişkiye girerek kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte sabah seksi hakkında bilinmeyenler!

Yazın seks yapmaktan keyif alamıyorsanız...

Sıcak havalarda seks yapmanın yolları neler? Yaz aylarında seks hayatınızı canlı tutmak istiyorsanız bu 4 tüyoya kulak verebilirsiniz!

Çok Okunanlar
Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince... Ünlü oyuncudan tecavüz sahnesi itirafı gerçekçi olsun deyince...
Mayıs'da vizyona girecek olan Kulyas Lanetin Bedeli, filminin oyuncusu Kübra Kılınçkaya, rol gereği uğradığı cinsel saldırıdan nasıl etkilendiğini açıkladı.
Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı! Bir annenin dramı! Canlı yayında oğlunun kanser olduğunu açıkladı!
Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan olan küçük oğlu 8 yaşındaki Pars'ın lenfoma hastası olduğunu Oylum Talu'nun programında canlı yayında açıkladı.
İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım! İftar'a alınmayan Ceceli: Elimden geleni ardıma koymayacağım!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğine davet edilmediği iddia edilen Mustafa Ceceli'den ilk açıklama geldi.
Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı Eşi gözyaşları içinde gerçek ölüm nedenini açıkladı
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Dilber Ay'ın eşi İbrahim Karakaş, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ay'ın kalp krizinden ölmediğini söyledi.
Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti! Yusuf Güney İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti!
Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!
Çok Okunan Yazıları
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Güzelliğinizi bütünleyen sistem: Simon Dolgu
Deniz Temur Deniz Temur
Çocukların ebeveynlerinden en büyük isteği!
Gökhan Dağıstanlı Gökhan Dağıstanlı
Baba-oğul diyalogları-1
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Armağan Karagöz Armağan Karagöz
Gelidonya Feneri rotasında yürüyüş!