saç Haberleri

Saçınızı kola ile yıkarsanız ne olur

Bir youtube kullanıcısı da bu sorunun cevabını merak etmiş olacak ki saçını kola ile yıkayıp paylaşmış! Sonuca bakın , saçlarına ne olmuş...

Saçlarınıza pirinç suyu sürün, sonuç inanılmaz!

Saçlarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasını mı istiyorsunuz? Pirinç suyu maskesi ile hem saçlarınızı gürleştirecek hem de kısa sürede uzamasını sağlayacaksınız.

Kepeği saçtan arındıran 5 mucize yöntem!

Saç problemleri arasında sıklıkla şikayet edilen kepekle baş etmenin 5 doğal yöntemini bir araya getirdik. Kepekli saçlara ne iyi gelir? İşte cevabı!

Saçınızda yanma ve batma hissi oluyorsa dikkat!

Tıpkı grip gibi saçlarında nezle olduğunu biliyor muydunuz? Saç nezlesi nedir, ne kadar sürer? İşte tüm soruların yanıtı!

3 adımda daha canlı ve parlak görünen saçlara kavuşun!

Saçlarınızın solgun ve yıpranmış görünmesinden usandınız mı? Elmaelma.com olarak sizlere 3 adımda saçlarınızın nasıl parlak ve canlı görüneceğini açıkladık

Evde organik şampuanınızı kendiniz yapın!

Saç bakımında kimyasal içerikli şampuanlara güvenmiyorsanız kendi şampuanınızı yapmaya ne dersiniz. İşte evde hindistan sütü şampuanı yapımı!

Bu sabun saçtaki yağı emerek kepeği yok ediyor!

Türkiye'nin Siirt şehrinde yetişen bıttım ağacından elde edilen bıttım sabununun saça olan faydaları mucize yaratıyor!

Üç malzemeli saç uzatan maske ile sonuç inanılmaz!

Saçlarınızın geç uzamasından mı şikayetçisiniz? Bu maske tarifi tam da size göre! İşte sadece 3 malzemeyle hazırlayabileceğiniz saç uzatan o tarif!

Bu besinleri her gün yerseniz saç dökülmesini durduruyor!

Birtakım besinleri beslenmenize ekleyerek saç dökülmesi problemini engelleyebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte saç dökülmesini durduran besinler!

Saç boyası nasıl akıtılır? İşte en basit yöntemi

Her kadının en az bir kez başına gelen boyattığı saçı beğenmeme durumu için bazı doğal yöntemler mevcut. Bunlardan bir tanesi de karbonat ve sirke karışımı!

Günde 100 tel saç dökülmesi ne anlama geliyor?

Saç, kadın ve erkeklerde güzelliğin önemli bir unsuru gibi görünse de aynı zamanda sağlımız hakkında da önemli ipuçlarını barındırıyor.

Protez saç bakımı nasıl olmalı?

Saç dökülmesinde uygulanan en etkili çözümlerden biri olan protez saç bakımı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Daha sık saçlara sahip olmanın sırrı burada: Kalem tekniği

Daha sık ve gür saçlara mı sahip olmak istiyorsunuz? Kalem tekniği sayesinde saçlarda iz bırakmadan daha sık saçlara sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu yöntem sayesinde saç düzleştiricilerinden kurtulacaksınız!

Evde süt ile kalıcı saç düzleştirme nasıl yapılır? Sütün saça faydaları neler? Bu yöntemle saçlarınızın yanmadan düz durmasını sağlayacaksınız! 

Saç problemlerinin şifası burada saklı!

Çam terabentin yağının saça faydaları neler? Nasıl kullanılır? Saç derisindeki problemleri ortadan kaldıran bu yağın faydalarına inanamayacaksınız!

Saçınıza sürün, sonuç inanılmaz!

Hoş kokusuyla mutfaklarımızın vazgeçilmez baharatı olan karanfilin yeni saç oluşumunu hızlandırdığını biliyor muydunuz? İşte karanfilin 5 önemli faydası!

Çok Okunanlar