makyaj Haberleri

Makyajla uyuyanlar aman dikkat!

Makyajla uyumanın zararları neler? "Bir kereden bir şey olmaz" deyip makyaja yattığınızda yüzünüzde ortaya çıkan tahribatın neler olabileceğini araştırdık.

İşte göz şekline uygun makyaj önerileri!

Göz şekline uygun makyaj önerileri neler? Göz şekillerine göre nasıl makyaj yapılacağını sizler için araştırdık. İşte dikkat edilmesi gerekenler!

Kirpikleri daha uzun göstermenin sırrı!

Etkileyici bakışların sırrı olan kirpikleri uzun göstermenin püf noktalarının neler olduğunu sizler için araştırdık.

Son zamanların en popüler makyaj trendi: Draping

Draping makyaj nedir? Draping makyaj nasıl yapılır? İşte son zamanların en popüler makyaj tekniklerinden olan draping makyaja dair tüm merak edilenler!

Hata yapmadan göz farı sürmenin ipuçları burada!

Göz farı uygulaması kolay gibi görünen ancak zor bir makyaj tekniğidir. Peki göz farı sürerken hata yapmamak için nelere dikkat etmeli? İşte yanıtı...

Gözlük kullanan kadınlara özel makyaj tüyoları!

Eğer gözlük kullanıyorsanız makyaj yapmak sizin için birtakım zorluklar içerebilir. Gözlüğe sahip kadınlar için altın değerinde makyaj tüyolarını derledik!

Ten rengine koyu gelen fondöteni açmanın en pratik yöntemi!

Hepimizin evinde yanlış ten rengi seçimi sonucu koyu gelen fondöteni ten rengine göre ayarlamak için pratik yöntemleri bir araya getirdik!

İşte ince eyeliner sürmenin tüyoları!

İnce eyeliner nasıl sürülür? İnce kuyruklu eyeliner nasıl çekilir? İnce eyeliner sürmenin tüm püf noktalarını sizler için araştırdık. İşte en önemli tüyosu!

Işıl ışıl bir cilt makyajının sırrı fondötende saklı!

Sağlıklı görünen ışıl ışıl bir makyaj yapmak için kat kat fondöten uygulamak yerine bir kaç basit dokunuşla ince içten parlayan bir makyaja ne dersiniz?

En kolay buğulu göz makyajı yapma yöntemleri!

Özel günlerde ufak dokunuşlar ile smokey dediğimiz buğulu göz makyajı yapmanın püf noktalarını elmaelma.com'da paylaştık!

Diş eti rengine göre ruj seçmenin iki yolu!

Kişinin ten rengine tarzına göre sıraladığımız ruj rengini diş eti rengine göre seçmenin iki kolay yöntemini elmaelma.com olarak sıraladık!

Dudaklarınızı diş fırçasıyla fırçalarsanız...

Mat ruf nasıl temizlenir? Mat ruju temizlemenin püf noktaları neler? Bu öneriler sayesinde mat rujunuzu dudaklarınıza zarar vermeden nazıkçe çıkarabileceksiniz.

İşte gözleri küçük gösteren makyaj hataları!

Bazı makyaj hataları ile gözlerinizi irileştireyim derken olduğundan da küçük gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte yapılan yanlışlar!

Makyajınızın uzun süre bozulmasını istemiyorsanız...

Bebek pudrasının cilde faydaları neler ?Bebek pudrası hangi alanlarda kullanılır? Bebek pudrasının bu faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız!

İlk buluşmaya giderken bu makyajdan vazgeçmeyin!

İlk buluşmaya giderken hüsrana uğramamak için doğal makyajdan vazgeçmeyin kalbinizin pır pır çarptığı ilk buluşma gününde makyaj yapmanın tüyolarını sıraladık!

Yok gibi makyaj yapmak için bu yöntemlere ihtiyacınız var!

Son dönemlerin trendi olan yok gibi makyaj yapmanın yöntemlerini bir araya getirdik! İşte doğal makyaj yaparken çizmeniz gereken o sınır!

Çok Okunanlar