bakım Haberleri

Vakti olmayan anneler için bu güzellik sırları kurtarıcı olacak!

Bebeğin beslenmesi, uyuması, uyanması, eğitimi, ağlaması, hastalanması derken kendinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz. İşte siz anneler için küçük ipuçları...

Doğru ruj rengi nasıl seçilir?

Doğru ruj nasıl seçilir? Kadınların vazgeçilmezi ruju doğru seçmenin püf noktalarının neler olduğunu sizler için araştırdık. İşte dikkat edilmesi gerekenler!

Çalışan kadınlar için kolay cilt bakım tüyosu!

Yoğun tempoda çalışan kadınlar için etkili ve cildi sağlıklı bir görünüm kazandırmanın 4 kolay tüyosunu bir araya getirdik!

İşte cildi kışa hazırlama yöntemleri!

Yazın fazlasıyla güneşe maruz kalan cildi kışa hazırlamak için sonbaharda yapabileceğiniz cilt bakım yöntemlerini bir araya getirdik!

Fondöten sürerken bu hataya düşmeyin!

Doğru fondöten sürmenin püf noktaları neler? Makyajın en temel parçası olan fondöteni doğru bir şekilde sürmenin püf noktalarını sizler için hazırladık.

Beyazlamış saçlara doğal çözüm yolları!

Beyazlayan saçlara doğal yöntemler nelerdir? Beyazlayan saçlarınızı boyatmak istemiyorsanız bu doğal yöntemlere bir göz atmalısınız.

Ellerimizin yaşlanmasının sebebi meğer bakın neymiş!

Tıpkı yüzümüz gibi ellerimizde zamana yenik düşüyor. Peki bunun nedeni nedir? İşte el yaşlanması hakkında bilinmesi gerekenler!

Evde ekonomik vücut peelingi nasıl yapılır?

Pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmayı kim istemez ki ? İşte hem pratik hem ekonomik vücut peelingi yapmanın püf noktaları!

8 adımda mükemmel sabah cilt bakım rutini!

Sabah uyandığınızda şiş gözler ve yüzünüzü indirmek cildinizi güne hazırlamak için 8 adımda sabah cilt bakım rutinini bir araya getirdik!

Seyrek kaşları dolgunlaştırmanın 4 etkili yolu!

Seyrek kaşları dolgunlaştırmak için binbir çeşit yöntem bulabilirsiniz. Ancak dolgun doğal kaşlara sahip olmak istiyorsanız 4 etkili yolu bir araya getirdik!

Yağlı ciltliler için doğal mucize yöntemler!

Cilt tipi çok yağlı olduğu için sürekli olarak şikayet edenlerdenseniz doğal kolay mucize yöntemlerle fazla yağ sorunu ile başa çıkabilirsiniz!

Gözaltı kırışıklıklarını yok eden doğal yöntemler!

Göz altındaki kırışıklıklar bir çok kişinin başına bela olmuş durumda! Peki gözaltı kırışıklıkları nasıl geçer? İşte doğal yöntemleri!

Kusursuz cildin anahtarı burada! Sadece 2 malzemeyle hazırlanıyor!

Doğal yüz maskesi tarifleri neler? Kusursuz cildin sırrı burada! Sadece 2 malzemeyle hazırlanan bu doğal maskeler sayesinde cildiniz kusursuz görünecek!

Göz çevresindeki kırışıklığı önlemenin 4 önemli yolu!

Uyku düzensizliği, yüzüstü yatma, mimik yapmak gibi sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan göz çevresi kırışıklığını önlemenin yollarını sizler için araştırdık.

Lise çağında sakın dudak dolgusu yaptırmayın! İşte nedeni!

Uzmanlar, lise çağında dudak dolgusundan uzak durulması gerektiği konusunda uyarıyor! İşte nedeni!

Saçlarınız pırıl pırıl parlayacak: Bal maskesi tarifi

Ballı saç maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? Evde uygulayacağınız bu maske ile saçlarınız kaybettiği nemi geri kazanacak ve ışıl ışıl görünecek!

Çok Okunanlar