beslenme Haberleri

Spordan sonra neler tüketilmeli?

Spordan sonra neler tüketilmeli? Antrenman sonra beslenme nasıl olmalıdır? Merak edilenleri Spor Eğitmeni Yusuf Özden'den öğrendik.

Çocukların beslenme çantasının olmazsa olmazı!

Çocuğun gelişimi ve sağlıklı beslenmesi için her gün beslenme çantasına koymanız gerekenleri bir araya getirdik!

Okula giden çocuklar için sağlıklı beslenme çantası!

Çocukların ilerleyen yaşlarda sağlıksız beslenme kalp sağlığını olumsuz yönde etkilediğini biliyor muyudunuz işte kolay beslenme çantası hazırlamanın sırrı!

İnsülin direnci olanlara özel bu beslenmeye dikkat!

İnsülin direnci olanlar için ana öğünleri atlamayın diyen Diyetisyen Neslihan Aktepe tek tek anlattı.

Okula giden çocuğunuzun beslenmesinde bunlara dikkat!

Malum okul sezonu yaklaştı okula başlayacak ve gidecek çocukları için beslenmede çocukların dikkat etmesi gerekenleri Diyetisyen Ezel Kavadar bilgilendirdi.

Kurban Bayramı'nı sağlıklı bir şekilde geçirmek istiyorsanız...

Bayram süresince tüketilen ağır besinler, fazla et tüketimi sağlığımızı kötü etkiliyor. Peki Bayram'da nelere dikkat etmeliyiz? İşte sizler için yanıtı...

Bel bölgesi yağlarından kurtulmak için bu besinler şart!

Fit bir görünüm için sıklıkla şikayet edilen bel bölgesi yağlanmalarından kurtulmak için yağları eriten besinleri bir araya getirdik!

Zor kilo verenler için pratik yöntem bu beslenmede saklı!

Zor kilo verenler ''su içsem yarıyor'' diyenler için Diyetisyen Neslihan Aktepe kilo vermek için tüketmeniz gereken beslenme özerilerini sıraladı!

Hamilelikte bu besinleri tüketmek şart!

Hamilelik döneminde bebeğin ve anne adayının sağlığı için tüketilmesi gereken besinleri bir araya getirdik tam tahıllı besinlere alışma vakti!

Kilo almanın tek nedeni fazla yemek mi?

Kilo almanın ten nedeni fazla yemek mi? Kilo almaya dair tüm merak edilenleri Diyetisyen Neslihan Aktepe'den öğrendik.

Yazın beslenmede bu hataları yapmayın!

Yaz aylarında sağlıklı beslenmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken 19 maddeyi bira araya getirdik!

Kötü beslenme doğacak çocukta yarattığı etkilere dikkat!

Kötü beslenme doğacak çocuğu nasıl etkiler? Nutrigenetik Uzmanı Diyetisyen Şule Arslan yanıt verdi. Bebek ana rahmine düşmeden öce beslenmeye dikkat!

Spordan sonra hangi besinleri tüketmeliyiz?

Spor yaptıktan sonra kilo almayacak şekilde sağlıklı beslenmek için ne yemeliyiz? Spor Eğitmeni Yusuf Özden detaylarıyla beraber anlattı.

Yaz aylarında su ihtiyacını karşılayan 9 önemli besin!

Yaz aylarının baskın sıcaklarında vücudu dinç tutabilmek için su ihtiyacınızı karşılayacak vitamin ve mineral deposu 9 besine beslenmenizde yer açın!

Bayramda metabolizmayı hızlandıran 10 beslenme önerisi!

Ramazan boyunca yavaşlayan metabolizmayı hızlandırmak için Ramazan Bayramı ve sonrası için dikkat etmeniz gereken 10 beslenme önerisini bir araya getirdik!

Kilo almak isteyenler için beslenme yöntemleri!

Kilo almak da vermek kadar zor! Kilo almak isteyenler için günde kaç bardak su içmeli ne yemeli? gibi soruları Diyetisyen Cansu Temel'e sorduk! İşte yöntemleri!

Çok Okunanlar
''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı ''Sanat eseri gibi fiziğim var'' deyip çırılçıplak fotoğraf paylaştı
Cesur pozlarıyla gündeme gelen Esra Ersoy, "Sanat eseri gibi fiziğim var" diyerek sosyal medya hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı.
Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı Amcasıyla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu şimdi yandı
Öz amcası Murat Başoğlu ile uygunsuz bir şekilde görüntülenen Burcu Başoğlu, eşi Selçuk Kabadayı'dan boşandı.
Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti! Ünlü şarkıcı cinsiyet değiştirdi! Erkek hali görenleri şoke etti!
Siyasi paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, sosyal medya uygulaması ile erkek oldu. Ekinci'nin bu halini gören takipçileri şoke oldu!
''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı! ''Sağlam karıyım evelallah'' diyerek sütyensiz fotoğrafını paylaştı!
Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sütyensiz fotoğrafını paylaşarak altına ''sağlam karıyım evelallah''notunu düşmesi sosyal medyayı salladı!
Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı! Tangasıyla öyle bir poz verdi ki gören dönüp tekrar baktı!
Cesur paylaşımlarıyla ve pozlarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu bikinili fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu.
Çok Okunan Yazıları
Deniz Temur Deniz Temur
Özel okul mu devlet okulu mu?
Zeynep Tatarer Zeynep Tatarer
Duygu Kapmaca Oyununa Hoşgeldiniz
Şeyda Odabaş Şeyda Odabaş
Mutluluk aynada baktığın o kişide saklı!
Hüseyin Tırman Hüseyin Tırman
Genital Estetik